Objevte Bramberg, Neukirchen a okolí

Plánujete investovat do nemovitosti v Rakousku? Líbí se Vám rakouské Alpy a nevíte pro jakou lokalitu se rozhodnout? Přečtěte si informace níže a objevte s námi Bramberg am Wildkogel a Neukirchen am Grossvenediger!

Pokud si chcete vybrat nemovitost v této lokalitě, klikněte prosím zde: Nabídka realit v Brambergu, Neukirchenu a okolí. 

    

Sníte o klidné, typicky rakouské vesničce s tradičními domky a klidnými uličkami obklopené majestátním panoramatem se zasněženými, alpskými vrcholky? Hledáte rodinné lyžování za příznivé ceny, kde nejsou velké fronty,  a kde je sníh až do jara, bez toho abyste autem při příjezdu museli zdolávat vysokohorské silnice? Pak si určitě zamilujete Bramberg a Neukirchen na pomezí Salzburska.

Tato pěkná lyžařská oblast u nás není tak známá, ale při dojezdové vzdálenosti okolo 5-6 hodin z většiny ČR to určitě nebude na dlouho. Wildkogel Arena, jak se tomuto centru také říká podle jeho hlavního vrcholku nabízí 80km sjezdovek. To sice není  tolik jako některá další rakouská střediska, ale stále třikrát více než největší střediska v ČR. Lyžařské terény jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi, 85%  všech sjezdovek jsou modré a červené. Pokud se ale náhodou budete během týdenního lyžování možnost, pouhé 3 km od Brambergu začíná lanovka Panoramabahn, která spojuje se 130km sjezdovek slavné oblasti Kitzbuehelu. Dokonce se uvažuje o přímém napojení obou lyžařských oblastí. Pokud pojedete 15 minut druhým směrem, přijedete k lanovkám známé Zillertal Areny. Další zimní aktivity zahrnují běžecké tratě a hlavně nejdelší sáňkařkou dráhu na světě, která je dlouhá 14km a má převýšení 1300m. 

V létě jezdí mnoho lanovek a oblast je skvělá pro pěší turistiku a výlety na horských kol. Milovníci golfu si přijdou na své na hřišti v blízkém Mittersillu.

V Brambergu a Neukirchenu je na trhu velmi málo nemovitostí, které by mohly být užívány jako druhé bydlení.  Přímo u lanovky v Brambergu a v Neukirchenu, ale vyrosty 2 luxusní nové komplexy s veškerým pohodlím, které nabízí byty a horské chaty za poměrně výhodné ceny.