Kontakt & náš tým

Provozovna:

Domus Global, s.r.o.
Záhořanského 5
Praha 2
(u Karlova náměstí)

Fakturační a korespondenční adresa:

Domus Global, s.r.o.
Křenická 1644/68
Praha 10
IČ: 24243400
DIČ: CZ24243400

Můžeme vám pomoci s hledáním nemovitosti?

Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 48 hodin v pracovní den.

Jak napsat poptávku? Ukázky ideálních poptávek

Náš tým

Hana Čmakalová

Hana Čmakalová je jednatelkou Domus Global sro. Hana založila Domus Global v roce 2012 s vizí vytvořit mezinárodní realitní firmu, která svým klientům nabízí odborné poradenství a asistenci při investici do zahraničních nemovitostí. Hana má zkušenosti s vlastnictvím nemovitostí v několika zemích a zná dopodrobna většinu lokalit, kde Domus Global reality nabízí. Před působením v Domus Global pracovala  Hana 10 let na různých pozicích v investičním bankovnictví v Londýně a v energetickém průmyslu v Londýně a Madridu. Hana absolvovala Právnickou fakultu UK a Fakultu mezinárodních vztahů VŠE. Mluví anglicky, německy, španělsky a italsky.

Hana Čmakalová

telefon: 775 971 247
e-mail: hana.cmakalova(a)domus-global.cz
Petra Řeháková

Petra Řeháková je členkou týmu firmy Domus Global s.r.o. od roku 2014. Specializuje se především na oblast Francie, Rakouska a Itálie, ale dobře se orientuje i v ostatních lokalitách, kde Domus Global nabízí klientům nemovitosti. Petra vystudovala Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor filologie se zaměřením na francouzštinu a norštinu. Absolvovala také několik studijních pobytů v zahraničí a má bohaté lektorské a překladatelské zkušenosti. Petra hovoří anglicky, francouzsky, norsky, švédsky a italsky. 

Petra Řeháková

telefon: 775 154 846
e-mail: petra.rehakova(a)domus-global.cz
Zuzana Čmakalová

Zuzana asistuje klientům v průběhu kupního procesu a také se zabývá získáváním nových nemovitostí do portfolia Domus Global. Předtím pracovala deset let jako investiční bankéřka v Londýně a Paříži. Aktivně se zajímá o rekonstrukce nemovitostí a interiérní design. Zuzana je držitelkou magisterského titulu ve financích a strategii ze Sciences Po Paris a mluví anglicky, francouzsky, italsky a španělsky. 

Zuzana Čmakalová

telefon: 602 387 528
e-mail: zuzana.cmakalova(a)domus-global.com
Místní kontakt  v lokalitě koupě

Místní kontakt je česky mluvící osoba, která žije v lokalitě, kde koupíte nemovitost. Většinou se jedná o člověka, který žije v zemi již více let, pracuje zde a má rodinu. Zná místní zvyklosti a má kontakty. Pomůže nám při procesu koupě přímo v lokalitě (doprovod do banky, k notáři atd.). Bude Vám ale k dispozici i kdykoli po koupi, třeba  za několik let, a pomůže Vám s čímkoli, co budete potřeba na místě vyřešit (jednání s úřady, schůze vlastníků, stavební úpravy nemovitosti).

Místní kontakt v lokalitě koupě