Kontakt & náš tým

Provozovna:

Domus Global, s.r.o.
Záhořanského 5
Praha 2
(u Karlova náměstí)

Fakturační adresa:

Domus Global, s.r.o.
Křenická 1644/68
Praha 10
IČ: 24243400
DIČ: CZ24243400

Můžeme vám pomoci s hledáním nemovitosti?

Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 1 pracovního dne.

Jak napsat poptávku? Ukázky ideálních poptávek

Náš tým

Hana Čmakalová

Hana Čmakalová je jednatelkou Domus Global sro. Hana založila Domus Global v roce 2012 s vizí vytvořit mezinárodní realitní firmu, která svým klientům nabízí odborné poradenství a asistenci při investici do zahraničních nemovitostí. Hana má zkušenosti s vlastnictvím nemovitostí v několika zemích a zná dopodrobna většinu lokalit, kde Domus Global reality nabízí. Před působením v Domus Global pracovala  Hana 10 let na různých pozicích v investičním bankovnictví v Londýně a v energetickém průmyslu v Londýně a Madridu. Hana absolvovala Právnickou fakultu UK a Fakultu mezinárodních vztahů VŠE. Mluví anglicky, německy, španělsky a italsky.

Hana Čmakalová

telefon: 775 971 247
e-mail: hana.cmakalova(a)domus-global.cz
Petra Řeháková

Petra Řeháková je členkou týmu firmy Domus Global s.r.o. od roku 2014. Specializuje se především na oblast Francie, Rakouska a Itálie, ale dobře se orientuje i v ostatních lokalitách, kde Domus Global nabízí klientům nemovitosti. Petra vystudovala Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor filologie se zaměřením na francouzštinu a norštinu. Absolvovala také několik studijních pobytů v zahraničí a má bohaté lektorské a překladatelské zkušenosti. Petra hovoří anglicky, francouzsky, norsky, švédsky a italsky. 

Petra Řeháková

telefon: 775 154 846
e-mail: petra.rehakova(a)domus-global.cz
Šárka Němejcová
Šárka Němejcová pracuje pro Domus Global s.r.o. od začátku roku 2017. Zabývá se především překlady a úpravou webových stránek. Šárka je absolventkou italštiny a nizozemštiny na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Během studií strávila několik semestrů na italských univerzitách a absolvovala studijní stáže v Nizozemsku a Belgii. Pracovala jako lektorka, na finančním oddělení a italském zákaznickém servisu. Šárka mluví anglicky, německy, italsky a nizozemsky.

Šárka Němejcová


Místní kontakt  v lokalitě koupě
Místní kontakt je česky mluvící osoba, která žije v lokalitě, kde koupíte nemovitost. Většinou se jedná o člověka, který žije v zemi již více let, pracuje zde a má rodinu. Zná místní zvyklosti a má kontakty. Pomůže nám při procesu koupě přímo v lokalitě (doprovod do banky, k notáři atd.). Bude Vám ale k dispozici i kdykoli po koupi, třeba  za několik let, a pomůže Vám s čímkoli, co budete potřeba na místě vyřešit (jednání s úřady, schůze vlastníků, stavební úpravy nemovitosti).

Místní kontakt v lokalitě koupě