Zpět na výpis

Vila ve Versilii s výhledem na moře a olivovým hájem

ano
ID: IT0946

Vzdušná vila s olivovým hájem a neskutečným výhledem na klidném místě nedaleko Viareggia...

Čtěte více

15 421 250 Kč

650 000 €

580 139 £

710 853 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorná vila vypínající se v kopcích ve Versilii s nádherným výhledem na moře a toskánské pobřeží s velkým olivovým hájem. Částečně k rekonstrukci.

POLOHA: Nemovitost se nachází na klidném místě daleko od sousedů a nabízí proto absolutní soukromí. Nejbližší městečko je příjemná Stiava, vzdálená 10min chůze, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Nejbližší pláže ve Viareggiu jsou vzdáleny pouhých 10km nebo 15min jízdy autem. Mezinárodní letiště v Pise je jednoduše dosažitelné za 30min. Vzdálenost z Prahy je asi 1100km/12h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato rustikální vila disponuje asi 165m2 a je rozložena na dvou podlažích následovně. Přízemí tvoří prostorná chodba, velký obývací pokoj s krbem, kuchyně a koupelna. Zvenku toto patro obklopuje zastřešená veranda, která nabízí krásné výhledy na pobřeží a okolní hory a poskytuje ideální prostor pro relaxaci a venkovní stolování. V prvním patře najdete koupelnu, 3 světlé a vzdušné ložnice, 2 s přímým výhledem na moře a třetí s balkónkem a bočním výhledem na moře. Velká chodba v tomto patře je vybavena vestavěnými skříněmi, které disponují spoustou úložného prostoru. Budova sama o sobě a střecha se nachází ve výborném stavu. Interiérům by prospěla menší renovace a nové zařízení koupelen. Na venkovní terase je dále umístěno barbecue a pec na pizzu. K nemovitosti patří garáž a velký olivový háj v kopci pod domem. Je možné zde vybudovat bazén. K vile vede strmá soukromá dojezdová cesta.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247