Co o nás řekli naši klienti

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Haně Čmakalové za služby, profesionální přístup a jednání, které nám věnovala při koupi apartmánu v rakouských alpách. Vyřídila ochotně všechny naše požadavky, dotazy a otázky. Domus Global jsem do této doby neznal a obrátil jsem se na tuto firmu až po přečtení recenzí na webu. Opravdu doporučuji a nebál bych se znovu na tuto společnost obrátit. Děkuji.

                                                                                                                                Martin, koupil apartmánu v Rakousku

    

Využil jsem služeb Domus Global díky jejich mnohaletým zkušenostem s místním (italským) trhem a kupním procesem. Od prvního kontaktu všechno proběhlo hladce a mé vysoké očekávání celého procesu bylo zcela naplněno. Ocenil jsem zejména servis s výběrem nemovitosti, sjednání prohlídek a s expertízou při dotažení kupních smluv.

Jakub K., Londýn, koupil apartmán v Toskánsku

    

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

    

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt. Pro vlastní výběr nemovitosti mi paní Čmakalová zorganizovala časově i geograficky sladěné několikadenní prohlídkové turné po konkrétních lokalitách Rakouska a Itálie. V cílových lokalitách na mě přesně podle plánu čekali zástupci místních realitních kanceláří a vlastní prohlídky proběhly bez jediného zaškobrtnutí. Po finálním rozhodnutí mi Domus-Global zajistil smluvní převod vlastnictví, ale i následné nutné kroky jako např. převod odběrného místa elektrické energie a zaplacení daně z nemovitostí místním úřadům. Vzhledem k tomu, že nehovořím italsky, zajistili mi pro úřední jednání tlumočnici.V rámci aktivní podpory během kupního procesu nehrálo roli, jestli se jednalo o víkend nebo pracovní den. Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová. Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

     

V neposlední řadě bychom Vám chtěli velmi poděkovat za Vaše služby a aktivní přístup po celou dobu zajišťování koupě našeho apartmánu. Moc děkujeme za ochotu a profesionální přístup. Vše bylo perfektní:-)

Hana, Praha-východ, koupila apartmán v Rakousku

      

Paní Řeháková, píšu, jak jsem slíbila, dopadlo to nad očekávání výborně. Všichni byli úplně skvělí, pan Dolla je úžasný, hrozně ochotný, zařídil vše, co bylo potřeba a paní překladatelka též. U notáře to ani nebylo tak hrozné, ale v té bance bychom bez ní nevyřídili vůbec nic. Ale máme to vyřízené hlavně díky Vám, moc a moc děkujeme, protože to vše klaplo hlavně díky Vám.

Klientka z Brna, koupila apartmán na Azurovém pobřeží

    

   

Nakonec Vám, i Vaší kolegyni, chci poděkovat za zajištění hladkého (na španělské poměry až překvapivého) průběhu celé akce. S domečkem jsme nanejvýš spokojeni, vše funguje.

                                                                             Olga a Marek, Brno, koupili vilu na Costa Blanca

  

Z prvotní zvědavosti o investici v Rakousku se díky Petře Řehákové, ze společnosti Domus Global, stal reálný podnikatelský záměr, dotažený do úspěšného konce. Pomoc při koupi apartmánu ve Schladmingu byla neocenitelná, péče byla komplexní a to včetně pomoci s daňovými záležitostmi.  Moc díky!    

Martin, ekonom z Prahy, koupil apartmán v Rakousku

    

Paní Čmakalová, chtěla bych Vám tímto i za manžela poděkovat za perfektní přípravu schůzek a rezervaci noclehů. Vše proběhlo podle plánu, žádný zádrhel nenastal a slečna Kateřina byla také velice vstřícná a milá. Domek vypadá nádherně, už budeme zařizovat interiéry. Jsme přesvědčeni, že jsme vybrali dobře. Pro nás to byla více dovolená. Ještě jednou děkuji. 

Leona Veselá, koupila s manželem dům na venkově v Portugalsku

  

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.  

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha, koupili dům ve španělském Aragonsku

  

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy, koupila vilu v Toskánsku

  

Vřele doporučuji pořídit si trvalé bydlení ve Španělsku přes společnost Domus Global. Zajistí perfektní servis. My jsme koupili řadový nový dům v Orihuela Costa a je to paráda. Krásné bydlení, neskutečné pláže, v okolí moře golfových hřišť, stálé hezké počasí.

Miroslav, Karlovarský kraj, koupil řadový dům na Costa Blanca

     

V roce 2018 jsme se rozhodli koupit nemovitost v Rakousku. Neměli jsme žádné zkušenosti a ani dokonalé jazykové znalosti. Obrátili jsme se na firmu Domus Global paní Čmakalové, která nám poradila a pomohla neuvěřitelně se vším. Byli jsme překvapeni vstřícností, flexibilitou, slušností a ochotou celého týmu. Můžeme říct, že takovouto kompletní službu jsme si ani ve snu nedovedli představit. Velice děkujeme a přejeme mnoho zdaru v podnikání !

Jan a Zdeňka