Zpět na výpis

Vila s krásným výhledem na moře a do krajiny, Guardistallo

4 1 ano 10 000m
ID: IT0902

Krásná toskánská nemovitost na prodej s bazénem a nádherným výhledem na moře a do krajiny, kousek od Guardistalla a jen 10 km od moře a pláží...

Čtěte více

18 342 000 Kč

720 000 €

616 062 £

855 783 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila s krásným panoramatickým výhledem na moře a do krajiny se nachází kousek od půvabného městečka Guardistallo. Vila je obklopena okouzlujícím parkem s cypřiši, borovicemi a olivovníky.

Plocha vily je 220 m2. V přízemí je zimní zahrada, obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, prádelna, technická místnost a koupelna. V prvním patře najdeme hlavní ložnici s vlastní koupelnou a se vstupem na terasu, další 2 ložnice, koupelnu a další dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou. Na pozemku je krásný bazén, odkud je možné si vychutnat krásný výhled na moře, které je vzdálené cca 10 km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247