Zpět na výpis

Venkovská usedlost uprostřed toskánských kopců, Pietrasanta

6
ID: IT0459

Zrekonstruovaná vila se třemi samostatnými byty posazená v nádherné poloze na prvním kopci hned za Forte dei Marmi a Pietrasantou...

Čtěte více

19 301 250 Kč

750 000 €

648 215 £

834 216 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkná usedlost se nachází v klidné slunné poloze, odkud se snadno dostanete k moři i za potřebnými službami (5–10 minut autem) a vilu lze tak bez problémů využívat celoročně. Původní usedlost prošla citlivou rekonstrukcí, při níž byla nemovitost rozdělena na tři samostatné jednotky (katastrálně dvě), které se dohromady rozkládají na 250 m2. Případně lze samostatné části opět propojit či rozdělit na pouhé dvě jednotky, a to včetně rozdělení vnějších prostor. V přízemí vily se nachází byt o 85 m2 sestávající z obývacího pokoje, prostorné kuchyně s jídelnou a krbem, manželské ložnice, další ložnice, koupelny a prádelny. V prvním patře je situován byt s obývacím pokojem, otevřenou kuchyní, dvěma ložnicemi, koupelnou s vanou a velkou terasou, který dohromady čítá 75 m2. V posledním patře je umístěn byt o 80 m2, kde naleznete obývací pokoj, kuchyňku, dvě ložnice a koupelnu se sprchovým koutem. Přízemí a první patro mají přímý vstup na zahradu s rovinatým terénem okolo vily a terasovitým řešením s ovocnými stromy v zadní části. Zahrada se celkem rozléhá na 2 000 m2 a lze zde zaparkovat až šest aut. Na pozemku je možné vybudovat bazén. Projekt bazénu na slunném, panoramatickém místě byl již připraven a v případě zájmu může být kupci předložen.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247