Zpět na výpis

Venkovská usedlost uprostřed toskánských kopců, Pietrasanta

6
ID: IT0459

Zrekonstruovaná vila se třemi samostatnými byty posazená v nádherné poloze na prvním kopci hned za Forte dei Marmi a Pietrasantou...

Čtěte více

19 087 500 Kč

750 000 €

646 114 £

908 193 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkná usedlost se nachází v klidné slunné poloze, odkud se snadno dostanete k moři i za potřebnými službami (5–10 minut autem) a vilu lze tak bez problémů využívat celoročně. Původní usedlost prošla citlivou rekonstrukcí, při níž byla nemovitost rozdělena na tři samostatné jednotky (katastrálně dvě), které se dohromady rozkládají na 250 m2. Případně lze samostatné části opět propojit či rozdělit na pouhé dvě jednotky, a to včetně rozdělení vnějších prostor. V přízemí vily se nachází byt o 85 m2 sestávající z obývacího pokoje, prostorné kuchyně s jídelnou a krbem, manželské ložnice, další ložnice, koupelny a prádelny. V prvním patře je situován byt s obývacím pokojem, otevřenou kuchyní, dvěma ložnicemi, koupelnou s vanou a velkou terasou, který dohromady čítá 75 m2. V posledním patře je umístěn byt o 80 m2, kde naleznete obývací pokoj, kuchyňku, dvě ložnice a koupelnu se sprchovým koutem. Přízemí a první patro mají přímý vstup na zahradu s rovinatým terénem okolo vily a terasovitým řešením s ovocnými stromy v zadní části. Zahrada se celkem rozléhá na 2 000 m2 a lze zde zaparkovat až šest aut. Na pozemku je možné vybudovat bazén. Projekt bazénu na slunném, panoramatickém místě byl již připraven a v případě zájmu může být kupci předložen.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247