Zpět na výpis

Velká vila se soukromou pláží u Argentaria

5 ano 5m
ID: IT0852

Velká dvoupatrová vila ze 70. let na prodej se soukromou pláží a rozlehlou zahradou nacházející se pouze několik kilometrů od Monte Argentario...

Čtěte více

27 126 000 Kč

1 100 000 €

932 966 £

1 163 208 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila se nachází přímo u moře pouhých několik kilometrů od Monte Argentario.

Vila byla postavena v polovině 70. let a je ve výborném stavu. Na ploše 236 m2 nabízí obývací pokoj s krbem, kuchyni, 3 ložnice, 2 koupelny a komoru v přízemí a v prvním patře pak další nezávislý obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice, koupelnu a 15m2 terasu, ze které je možné obdivovat moře.

K nemovitosti patří i zahrada o rozloze přibližně 500 m2 a soukromá pláž s přímým přístupem k moři. Vila je vybavena keramickými podlahami, dřevěnými okenními rámy a nezávislým topením s přípojkou metanu. Neocenitelnou výhodou této nemovitosti je také soukromí. Vila je postavena na konci soukromé silnice bez přístupu veřejnosti.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247