Zpět na výpis

Velká venkovská usedlost v Umbrii s bazénem a olivovým hájem

8 1
ID: IT0685

Venkovská usedlost v Umbrii s možností turistického pronájmu

Čtěte více

28 429 500 Kč

1 100 000 €

953 402 £

1 326 560 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná nemovitost s bazénem a olivovým hájem, ponořená do nezkažené přírody se nachází na krásném místě v tichých kopcích severní Umbrie. Je ideální pro každého, kdo hledá dům s dostatečným prostorem pro přátele a rodinu nebo autentickou nemovitost s možností turistického pronájmu, jelikož se skládá z několika plně vybavených bytových jednotek se soukromým vchodem. Nemovitost nabízí naprosté soukromí - nejbližší vesnička, zvané Preggio, se nachází v docházkové vzdálenosti 2,3 km. Naleznete zde bar, malý obchod, poštu a restauraci. Preggio a jeho okolí jsou součástí údolí Nicone. Nedaleko se také nachází další známá místa v Umbrii včetně Cortony, jezera Trasimena nebo Perugie. Nejbližší golfové hřiště je vzdáleno 27km. Dům je výborným příkladem místní architektury, kdy farmářské rodiny přes generace zvětšovali obydlí postupnými přístavbami. Výsledkem jsou velmi individualistické stavby s nečekaným rozložením, četnými chodbami a kouty. Najdete zde spoustu dobových prvků, včetně terrakotových podlah, dřevěných stropních trámů a dalších estetických detailů. V přízemí budovy najdete obývací pokoj, kuchyni, spíž, studovnu a koupelnu. V prvním patře jsou 2 ložnice, salon a koupelna s vanou a sprchou. Na boku i na zadní straně domu jsou terasy, obě s pergolou, aby si mohly využívat za jakéholokov počasí. K nemovitosti dále patří nezávislý apartmán s velkou kuchyní, obývacím pokojem s krbem, dvěma prostornými ložnicemi a děma koupelnami. Tento apartmán má krásné posezení před budovou. Je také připojen k domu vnitřními dveřmi. Dále je zde ještě jeden další apartmán s dvěma vchody, jedním na přední straně a druhým na straně obrácené k bazénu. Skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a koupelny. Ve druhém patře jsou podkrovní prostory s většími pokoji, společnou koupelnou a sprchou. Vedle domu je ještě útulná chata s ložnicí, salonkem, koupelnou, menší kuchyňkou a terasou s výhledem na zahradu, bazén a olivový háj. Celkově patří k nemovitosti asi 12 hektarů pozemků, z větší části lesů. V zahradě je potom jednak bazén a také olivový háj s 260 stromy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247