Zpět na výpis

Turrach: Luxusní chata u sjezdovky

4
ID: AT0270

Jedinečná příležitost koupit prostornou lyžařskou chatu až pro 14 osob s nádherným výhledem v srdci lyžařské oblasti Turracher Höhe ve výšce 1800 m n.m.

Čtěte více

19 295 750 Kč

790 000 €

687 562 £

837 780 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost koupit velkou lyžařskou chatu ve výšce 1800 m n.m. v srdci lyžařského střediska Turracher Höhe v panoramatické lokalitě uprostřed romantického borového lesa.

Chata s užitnou plochou 120 m² se sestává z obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, 4 ložnic, 3 koupelen s WC, 1 WC, infračervené sauny, jacuzzi, 2 teras a lyžárny. Dvě z ložnic jsou čtyřlůžkové, dvě dvoulůžkové. V obývacím pokoji je gauč, kde se vyspí další 2 osoby. Celkem tedy dům pojme pohodlně 14 osob. Z teras je nádherný, ničím nerušený výhled do okolní přírody. Približně 8 let starý dům je velmi pečlivě udržován a ve vynikajícím stavu. Je nabízen s veškerým nábytkem, spotřebiči, krbem a dalším vybavením včetně záclon a nádobí.

Dům se nachází na vlastním pozemku o ploše 558 m2. K domu patří kryté parkování - carport pro dvě auta a další nezastřešené parkovací místo.

Chata je provozována jako luxusní, plně spravovaný pronájem, ve smlouvě není stanoven maximální počet týdnů pro vlastní užívání.

Dům je "ski-in", až do chaty lze dojet po dobře udržované lyžařské cestě. Ráno k vlekům se dostanete buď na lyžích, pokud to dovolí sněhové podmínky, nebo pěšky (10 minut), případně přibližovacím vláčkem.

Lyžařská oblast Turracher Höhe nabízí 40 km perfektně upravených sjezdovek, běžecké trasy a fun park. V létě jsou zde krásná jezera, nespočet turistických tras a stezek pro horská kola a dětský park Nocky´s Almzeit. Pouhých 20 minut jízdy je i lyžařské středisko s více než 100km sjezdovek a známé lázně Bad Kleinkirchheim, kde je i golfové hřiště.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247