Reality v oblasti Tauplitzalm na prodej

Seřadit podle

Nové apartmány v půvabné lokalitě u Tauplitzu, Bad Mitterndorf

1-3
ID: AT0040

Nový projekt krásných apartmánů v půvabné lokalitě Bad Mitterndorf a jen necelých 10 minut jízdy od sjezdovek v Tauplitzu...

3 937 140 Kč - 5 632 740 Kč
145 820 €

Exkluzivní apartmány přímo na sjezdovce, Tauplitz

1-2
ID: AT0028

Nové moderní byty ve výstavbě se nacházejí v Tauplitzu v Rakouských Alpách přímo na sjezdovce. Ideální k rekreaci i k pronájmu. Stačí nazout lyže a vyrazit!

5 244 750 Kč
194 250 €

Můžeme vám pomoci s hledáním nemovitosti?

Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 1 pracovního dne.

Jak napsat poptávku? Ukázky ideálních poptávek

Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Zajímavosti o nemovitostech v zahraničí
Nová daňová reforma v Rakousku ovlivní i zahraniční investory
Rakouská legislativa schválila novou obecnou daňovou reformu s platností od roku 2016. Jak tato reforma ovlivní realitní trh v Rakousku? Bude mít vliv i na zahraniční investory? Podle nejnovějších informací...
Pokračovat ve čtení