Reality v oblasti Zell am See/ Kaprun na prodej

Zell am See je jedna z nejpopulárnějších rakouských turistických destinací a nabízí 138 km sjezdovek, včetně lyžování na ledovci v nedalekém Kaprunu. Kaprun je malebná vesnice ležící u jezera Zeller See, kde si můžete v létě zaplavat, a kde najdete 18-ti jamkové golfové hřiště, velký TAUERN SPA wellness komplex, celoroční bobovou dráhu a letní světelné show nad jezerem. Více o této lokalitě zde.

Seřadit podle

Rodinný dům v klidné poloze, Piesendorf

3
ID: AT0057

Rodinný dům je zasazen v idylických kulisách rakouské přírody, ale zároveň nabízí i snadnou dostupnost do centra městečka Piesendorf a na špičkové lyžařské svahy…

7 560 000 Kč
280 000 €

Nový projekt alpských chaletů a apartmánů v Raurisu

1-3
ID: AT0037

Půvabné nové chalety a apartmány na prodej v Raurisu blízko vleků a sjezdovek a zároveň blízko centra města...

5 128 974 Kč - 12 222 360 Kč
189 962 €

Luxusní byty v Kaprunu

2-4
ID: AT0002

Skvěle vybavené byty jen 5 minut chůze od centra Kaprunu a také blízko sjezdovek…

7 017 300 Kč - 15 927 300 Kč
259 900 €

Můžeme vám pomoci s hledáním nemovitosti?

Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 1 pracovního dne.

Jak napsat poptávku? Ukázky ideálních poptávek

Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Zajímavosti o nemovitostech v zahraničí
Nová daňová reforma v Rakousku ovlivní i zahraniční investory
Rakouská legislativa schválila novou obecnou daňovou reformu s platností od roku 2016. Jak tato reforma ovlivní realitní trh v Rakousku? Bude mít vliv i na zahraniční investory? Podle nejnovějších informací...
Pokračovat ve čtení