Zpět na výpis

Úžasné nové byty v Zell am See / Kaprunu

1-4 1
ID: AT0084

Luxusní projekt v Zell am See / Kaprunu s luxusními apartmány. Projekt leží v pěší vzdálenosti do Areitbahnu, ale také v blízkosti obchodů a restaurací. V projektu je wellness a vyhřívaný bazén. Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu s možností vlastního...

Čtěte více

26 828 710 Kč - 32 949 910 Kč

1 051 900 € - 1 291 900 €

886 431 £ - 1 088 677 £

1 226 007 $ - 1 505 731 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost k koupi bytů v tomto bytovém komplexu ve Schüttdorfu, v srdci lyžařského ráje Zell am See / Kaprun. Luxusní novostavba je umístěna jen kousek od údolní lanovky a v blízkosti obchodů, restaurací a dalších služeb. Oblast Zell am See byla vždy velmi oblíbená u lyžařů a vyznavačů letních sportů vzhledem k jedinečnému prostředí mezi křišťálově čistým jezerem a impozantními horami, stejně jako celoročním lyžováním na ledovci Kitzsteinhorn. V plánu je vybudování lanovky K-ONNECTION, která bude spojovat Maiskogel s Kitzsteinhornem, čímž se výrazně zvýší komfort lyžařů a také se tím pravděpodobně vytvoří jedno z nejlépe vybavených lyžařských středisek v Alpách. Odhaduje se, že tato nová lanovka bude mít pozitivní vliv na vývoj cen nemovitostí v centru Kaprunu. Tento projekt se těší opravdu vynikající poloze: lanovka Areitbahn, která vyveze lyžaře až do lyžařského areálu Schmittenhöhe, je vzdálená pouhých 365 metrů, v bezprostřední blízkosti jsou také obchody, restaurace, supermarkety a dalších služby. Golfové hřiště Zell am See je vzdálené jen 1,8 km a vyhledávané místní lázně vybavené wellness a termálními bazény jsou vzdálené pouhých 5 km. Z Prahy se do Kaprunu dostanete za cca 5 hodin a 45 minut. Budova zahrnuje celkem 36 apartmánů, které jsou umístěny v přízemí a v dalších 3 patrech, všechny byty mají balkon nebo terasu, lyžárnu a sklep. Klíčovým materiálem při stavbě bude dřevo, sklo a kámen, zcela v souladu s okolní přírodou. Tyto apartmány kombinují moderní industriální prvky a rustikální dřevěné materiály, a vytvářejí tak útulný a zároveň funkční obytný prostor s neutrálními barvami a elegantními designovými prvky. Vysoce kvalitní dlažba, podlahové vytápění, designová sanita a plně vybavená kuchyň s vestavěnými spotřebiči zajišťují optimální komfort. Mezi další luxusní vybavení patří elektrické žaluzie, sprchy a LED televizory. Veškeré vybavení je zahrnuto v ceně a majitelé si budou moci vybrat mezi barvami a materiály v rámci vybraných balíčků. Majitelé a obyvatelé mají přístup k nejmodernějšímu wellness s finskou saunou, infračervenou saunou, relaxační místností a jižně orientovaným, vyhřívaným venkovním bazénem, který je propojen s lázněmi. K dispozici je dobře vybavená posilovna s běžeckým trenažérem, rotopedy a dalšími stroji. V přízemí najdete vstupní halu s recepcí a salonek spojený s venkovní terasou, kde si hosté mohou vychutnat kávu, nápoje a občerstvení na slunci. Navíc je součástí projektu také restaurace a bar. K dispozici je také podzemní parkoviště s 45 místy. Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu s možností vlatsního užívání majitelem. O pronájem se stará zavedená agentura, jedná z nejlepších na trhu v Salcbursku, což dává příslib velmi atraktivnímu výnosu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247