Zpět na výpis

Moderní apartmán v Kaprunu

2
ID: AT0246

Krásný, moderní a dobře zavedený apartmán v útulné horské rezidenci v Kaprunu, jen pár minut jízdy od stanice lanovky Maiskogel...

Čtěte více

13 846 000 Kč

560 000 €

482 708 £

591 912 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný moderní alpský apartmán na prodej na klidném místě v útulné rezidenci v Kaprunu.

POLOHA: Apartmán se nachází v Kaprunu, jen cca 3 minuty jízdy autem od spodní stanice lanovky Maiskogelbahn. Oblast Kaprun & Zell am See celkem nabízí asi 140 km perfektně upravovaných sjezdovek a navíc prakticky celoroční lyžování na ledovci. Jedná se o letovisko s řadou zimních i letních aktivit, včetně turistiky, horských kol a různých vodních sportů na jezeře Zell.

NEMOVITOST: Apartmán je situován v útulné rezidenci, která je vybavena vstupní halou, útulnou snídaňovou místností a malou kavárnou, wellness zónou s relaxační místností, saunami a infračervenou kabinou. V přízemí budovy naleznete volně přístupnou prádelnu s pračkami a sušičkami a také lyžárnu s uzamykatelnými skříňkami a sušáky na boty. V zimní sezóně navíc můžete využít bezplatnou kyvadlovou dopravu skibusem. K dispozici je také parkovací místo v podzemní garáži. Apartmán má plochu 59,62 m2 a sestává z obývacího pokoje s kuchyní, 2 ložnic, 3 koupelen a 2 teras celkem o ploše 28,02 m2.

UŽITÍ: Apartmán je určen k turistickému pronájmu – jedná se tedy o investici s kombinací profesionálního pronájmu a soukromého použití. Vynikající výnos z pronájmu a správa pronájmu zkušenou profesionální agenturou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247