Zpět na výpis

Moderní apartmány v Kaprunu

2
ID: AT0246

Krásné, moderní a dobře zavedené apartmány v útulné horské rezidenci v Kaprunu, jen pár minut jízdy od stanice lanovky Maiskogel...

Čtěte více

13 236 600 Kč

520 000 €

444 913 £

559 782 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásné moderní alpské apartmány na prodej na klidném místě v útulné rezidenci v Kaprunu.

POLOHA: Apartmány se nacházejí v Kaprunu, jen cca 3 minuty jízdy autem od spodní stanice lanovky Maiskogelbahn. Oblast Kaprun & Zell am See celkem nabízí asi 140 km perfektně upravovaných sjezdovek a navíc prakticky celoroční lyžování na ledovci. Jedná se o letovisko s řadou zimních i letních aktivit, včetně turistiky, horských kol a různých vodních sportů na jezeře Zell.

NEMOVITOST: Apartmány jsou situovány v útulné rezidenci, která je vybavena vstupní halou, útulnou snídaňovou místností a malou kavárnou, wellness zónou s relaxační místností, saunami a infračervenou kabinou. V přízemí budovy naleznete volně přístupnou prádelnu s pračkami a sušičkami a také lyžárnu s uzamykatelnými skříňkami a sušáky na boty. V zimní sezóně navíc můžete využít bezplatnou kyvadlovou dopravu skibusem. K dispozici je také parkovací místo v podzemní garáži.

K prodeji jsou momentálně tyto 2 apartmány:

Apartmán Top 313/314 s plochou 59,62 m2 a sestávající z obývacího pokoje s kuchyní, 2 ložnic, 3 koupelen a 2 teras celkem o ploše 28,02 m2.

Apartmán Top 123/124 s plochou 60,45 m2 a sestávající z obývacího pokoje s kuchyní, 2 ložnic, 3 koupelen a 2 balkonů celkem o ploše 23,20 m2.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu – jedná se tedy o investici s kombinací profesionálního pronájmu a soukromého použití. Vynikající výnos z pronájmu a správa pronájmu zkušenou profesionální agenturou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247