Zpět na výpis

Nádherné nové luxusní apartmány a vila s výhledem na jezero Ossiachersee

1-5 ano
ID: AT0280

Nový luxusní projekt jen 8 minut chůze od korutanského jezera Ossiach a jen pár minut jízdy od lanovek s napojením na středisko Gerlitzen Alpe...

Čtěte více

7 906 329 Kč - 84 031 000 Kč

319 900 € - 3 400 000 €

274 602 £ - 2 918 554 £

347 607 $ - 3 694 482 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherné nové luxusní apartmány a samostatná vila s výhledem na půvabné korutanské jezero Ossiachersee a se soukromým přístupem k vodě.

POLOHA: Jedná se o nádhernou, vyhledávanou oblast, doslova jen pár km jízdy od města Villach. Lokalita je jednou z nejlepších turistických oblastí v Rakousku s vysokým počtem turistů jak zimě, tak v létě. V jezeře je možné v létě koupání (teplota dosahuje až 27 stupňů a voda je zde velmi čistá - k jezeru je od projektu dostanete pěšky za necelých 8 minut.), kromě toho jsou zde nedaleko termální lázně, kde je možné celoroční koupání. Letní sezóna dále nabídne cyklistické a turistické stezky (přímo přes rezidencí je cyklostezka), golfová hřiště (12 hřišť do 30 minut autem), tenisové kurty, řadu přírodních a kulturních památek v okolí a další. V okolí jsou i další překrásná jezera jako Wörthersee, Afritzersee, Feldsee nebo Millstättersee. Navíc je možné se během 2 hodin dostat do Itálie k moři nebo během cca 1 hodiny do Slovinska do Triglavského národního parku. Stanice lanovky Gerlitzen/Kanzelbahn s napojení na lyžařskou oblast s 67 km sjezdovek je vzdálená přibližně 1,8 km. Během 30 minut se navíc dostanete do Bad Kleinkirchheimu s dalšími více než 100 km sjezdovek. Z ČR je dojezdová vzdálenost 6,5 hodiny. Nájezd na dálnici je cca 8 km od města. V místě jezdí také vlak se spojením do Villachu, odkud jezdí spoje i do ČR.

NEMOVITOST: Ve 2 domech bude celkem 28 bytů s výhledem na jezero. Mimo jiné zde budou velké i malé podkrovní byty, ale také menší byty v nižších patrech s terasou nebo předzahrádkou. Součástí projektu je i luxusní, samostatně stojící vila. K projektu bude navíc náležet pozemek (cca 2000 m2) přímo u jezera určený ke koupání a soukromému přístupu k vodě. Pozemek bude k dispozici k bezplatnému užívání pro všechny bytové jednotky.

Apartmány budou mít vynikající výhled na jezero. Kromě výhledu na jezero si můžete vychutnat i výhled na okolní přírodu a městečko Sattendorf. V nabídce jsou apartmány s 1 až se 3 ložnicemi. Každý byt bude mít parkovací místo v podzemní garáží – každé místo má přípravu pro nabíjení elektrického automobilu.

Projekt zahrnuje i elegantní vilu s neopakovatelným výhledem na jezero Ossiach o rozloze přibližně 387 m2. Vila má 3 podlaží a celkem je zde 5 ložnic. Vila je také vybavena wellness, garáží nebo bazénem. Vila je sice součástí projektu, ale od zbytku rezidence ji odděluje brána, čímž je majitelům zajištěn dostatek soukromí.

UŽITÍ: Apartmány jsou učeny buď k trvalému bydlení nebo jako volnočasová nemovitost (při zaplacení poplatku). V případě zájmu je možné byt dlouhodobě pronajmout - o pronájem se bude starat místní agentura a developer nabízí garanci placení nájmu po dobu 24 měsíců, pokud je byt prázdný a nepodaří se jej pronajmout.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247