Zpět na výpis

Apartmány se soukromým přístupem k jezeru, Sattendorf

1-2 1 ano 60m
ID: AT0317

Exkluzivní apartmány v jedinečné poloze v Sattendorfu jen pár kroků od soukromé pláže u jezera Ossiach a jen 1,3 km vleků střediska Gerlitzen Alpe...

Čtěte více

5 750 888 Kč - 22 137 825 Kč

232 500 € - 895 000 €

198 067 £ - 762 453 £

252 287 $ - 971 170 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní apartmány v bezkonkurenční lokalitě u jezera Ossiach kombinující moderní architekturu s komfortem. Tento výjimečný projekt novostavby nabízí úchvatný výhled na třpytící se jezero a majestátní horu Gerlitzen. Rezidence má soukromý přístup k jezeru!

POLOHA: Jedná se o nádhernou, vyhledávanou oblast, doslova jen pár km jízdy od města Villach. Lokalita je jednou z nejlepších turistických oblastí v Rakousku s vysokým počtem turistů jak zimě, tak v létě. V jezeře je možné v létě koupání (teplota dosahuje až 27 stupňů a voda je zde velmi čistá - k jezeru je od projektu dostanete pěšky za necelých 8 minut.), kromě toho jsou zde nedaleko termální lázně, kde je možné celoroční koupání. Letní sezóna dále nabídne cyklistické a turistické stezky (přímo přes rezidencí je cyklostezka), golfová hřiště (12 hřišť do 30 minut autem), tenisové kurty, řadu přírodních a kulturních památek v okolí a další. V okolí jsou i další překrásná jezera jako Wörthersee, Afritzersee, Feldsee nebo Millstättersee. Navíc je možné se během 2 hodin dostat do Itálie k moři nebo během cca 1 hodiny do Slovinska do Triglavského národního parku. Stanice lanovky Gerlitzen/Kanzelbahn s napojení na lyžařskou oblast s 67 km sjezdovek je vzdálená přibližně 1,3 km. Během 30 minut se navíc dostanete do Bad Kleinkirchheimu s dalšími více než 100 km sjezdovek. Z ČR je dojezdová vzdálenost 6,5 hodiny. Nájezd na dálnici je cca 8 km od města. V místě jezdí také vlak se spojením do Villachu, odkud jezdí spoje i do ČR.

NEMOVITOST: V rezidenci bude celkem 11 bytových jednotek s 1 až 2 ložnicemi a s plochami od 31 do 102 m2. Každá bytová jednotka byla pečlivě naplánována tak, aby splňovala nejvyšší standardy designu a funkčnosti. Každá jednotka bude mít balkon nebo terasu (a v případě bytů v přízemí i předzahrádku). Každý byt bude disponovat parkovacím místem v podzemní garáži a úložným sklípkem. Rezidence bude postavena jako energeticky úsporná s využitím geotermální energie, pasivního chlazení nebo fotovoltaického systému.

POUŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247