Reality v Chorvatsku na prodej

Češi jezdí na dovolenou do Chorvatska již více než sto let. Je to země, která je pro nás blízká jazykem a kulturou, a zároveň nabízí nádhernou přírodu a moře ve spojení s historickými městečky. Ceny realit jsou zde stále přijatelné. Nechte se i vy zlákat nabídkou třeba na Makarské riviéře nebo na romantických ostrovech.

Výběr oblasti

Makarská riviéra

Makarská riviéra

Zadar a okolí

Zadar a okolí

Split a okolí

Split a okolí

Pelješac

Pelješac

Opatijská riviéra

Opatijská riviéra

Ostrov Korčula

Ostrov Korčula

Ostrov Murter

Ostrov Murter

Severní Chorvatsko/Istrie

Severní Chorvatsko/Istrie

Můžeme vám pomoci s hledáním nemovitosti?

Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 48 hodin v pracovní den.

Jak napsat poptávku? Ukázky ideálních poptávek

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Zajímavosti o nemovitostech v zahraničí
Lyžařská střediska v Alpách vhodná pro rodiny s dětmi
Přemýšlíte kam s rodinou na zimní dovolenou? Přinášíme Vám tipy na lyžařská střediska, kde se Vaše děti nejen zabaví, ale také zlepší v lyžování...
Pokračovat ve čtení