Reality v Chorvatsku na prodej

Češi jezdí na dovolenou do Chorvatska již více než sto let. Je to země, která je pro nás blízká jazykem a kulturou, a zároveň nabízí nádhernou přírodu a moře ve spojení s historickými městečky. Ceny realit jsou zde stále přijatelné. Nechte se i vy zlákat nabídkou třeba na Makarské riviéře nebo na romantických ostrovech.

Výběr oblasti

Makarská riviéra

Makarská riviéra

Zadar a okolí

Zadar a okolí

Split a okolí

Split a okolí

Pelješac

Pelješac

Opatijská riviéra

Opatijská riviéra

Ostrov Korčula

Ostrov Korčula

Ostrov Murter

Ostrov Murter

Severní Chorvatsko/Istrie

Severní Chorvatsko/Istrie

Ostrov Hvar

Ostrov Hvar

Můžeme vám pomoci s hledáním nemovitosti?

Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 48 hodin v pracovní den.

Jak napsat poptávku? Ukázky ideálních poptávek

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Zajímavosti o nemovitostech v zahraničí
Lyžařská střediska v Alpách vhodná pro rodiny s dětmi
Přemýšlíte kam s rodinou na zimní dovolenou? Přinášíme Vám tipy na lyžařská střediska, kde se Vaše děti nejen zabaví, ale také zlepší v lyžování...
Pokračovat ve čtení