Zpět na výpis

Toskánský statek s bazénem a pozemkem Scansano

5 1 37 000m
ID: IT0651

Toskánský statek v panoramatické poloze s bazénem a velkým pozemkem s olivovníky v malebné oblasti Maremma…

Čtěte více

13 242 420 Kč

537 000 €

479 312 £

517 990 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji typický toskánský statek, který se nachází v panoramatické poloze nedaleko městečka Scansano v nádherné oblasti přírodního parku Maremma. Součástí nemovitosti je i velký pozemek a bazén. Statek pochází z poloviny 18. století má vynikající polohu s výhledem na okolní kopce. Budova je rozdělena do dvou podlaží a její užitná plocha činí 330 m2. V přízemí se skládá ze vstupní / skladovací místnosti, velkého obývacího pokoje s krbem, jídelny, velké kuchyně s výhledem na kopce, herny, 1 ložnice, 1 pracovny s ložnicí, koupelny a terasy o rozloze cca 30 m2. V prvním patře, které je přístupné jak vnitřním schodištěm, tak původním vnějším schodištěm s charakteristickou lodžií, jsou 4 ložnice, pracovna s ložním prostorem, velká předsíň a 2 koupelny. K nemovitosti patří velká zahrada s bazénem (v současné době se nepoužívá) a místní sklad / podzemní garáž cca. 30 m2. Nemovitost se nachází na zemědělské půdě o rozloze 7,8 ha, s velkou zahradou, kde najdeme bazén a kůlnu, ovocné stromy, 150 olivovníků a ca. 4 ha. dřeva. Objekt je vybaven, elektřinou, vodovodem, topným systémem Gas GPL, venkovním osvětlovacím systémem a vlastní studnou. Nemovitost je v dobrém stavu a stále nese neporušené architektonické prvky typické pro Toskánsko.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247