Zpět na výpis

Statek s bazénem a výhledem na moře, Riparbella

4 1 ano
ID: IT0905

Půvabný toskánský statek se nachází nedaleko městečka Riparbella. Má krásný výhled, bazén na zahradě a olivovníky...

Čtěte více

14 520 750 Kč

570 000 €

487 715 £

677 495 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento hezký statek s bazénem a výhledem na moře se nachází cca 3 km od Ribarbelly, 15 minut jízdy autem od pláží v Cecině nebo 30 minut od pláží v oblasti Castiglioncella. Nedaleko jsou i slavné bolgherské vinice.

Vila o velikosti 200 m² se skládá se z přízemí z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje s krbem, sklípku, koupelny, skladu, komory a garáže. V prvním patře jsou čtyři ložnice (z nichž jedna má přístup na terasu s výhledem na moře) a koupelna.

Tato nemovitost má bazénem o velikosti 12x6m. Pozemek je cca 1 ha a rostou zde olivovníky.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247