Zpět na výpis

Starobylá usedlost s bazénem a výhledem na moře, Camaiore

8 1 ano
ID: IT0484

Úchvatná vila ze 17. století usazená v zeleni camaiorských kopců v soukromí a klidné poloze, ale zároveň jen 5 minut od centra a čtvrthodinu od moře…

Čtěte více

31 975 000 Kč

1 250 000 €

1 101 561 £

1 425 419 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Vila o celkové ploše 420 m2 se rozkládá na dvou patrech a podzemním podlaží. Dohromady nabízí 8 ložnic, 7 koupelen, 3 obývací pokoje a 3 kuchyně. V přízemí se nalézá prostorná vstupní hala, jídelna, obývací pokoj, tři ložnice, šatna, koupelna a toaleta. Ve sklepě je situována jídelna, kuchyně a komora. V prvním patře, které je oddělené a kam se vstupuje po venkovním schodišti, naleznete vstupní halu, pět pokojů s vlastní koupelnou, kuchyni, obývací pokoj/jídelnu a toaletu. Lze rovněž využít prostor v podkroví. Podél vily se táhne terasa. K dispozici je pec a prostor na nářadí. Vila se nachází ve výborném stavu, před lety prošla rekonstrukcí a nedávno zde byl vybudován vyhřívaný bazén. Vytápění vily i bazénu je zajištěno fotovoltaickým systémem o 10 Kw. Vilu obklopuje pozemek o 4000 m2 s olivovníky, na který se vjíždí po soukromé cestě a kde se nalézají zastřešená parkovací místa. Usedlost se skvěle hodí jako rezidence pro větší rodinu či může výborně sloužit jako B&B.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247