Zpět na výpis

Starobylá usedlost s bazénem a výhledem na moře, Camaiore

8 1 ano
ID: IT0484

Úchvatná vila ze 17. století usazená v zeleni camaiorských kopců v soukromí a klidné poloze, ale zároveň jen 5 minut od centra a čtvrthodinu od moře…

Čtěte více

31 812 500 Kč

1 250 000 €

1 076 857 £

1 513 656 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila o celkové ploše 420 m2 se rozkládá na dvou patrech a podzemním podlaží. Dohromady nabízí 8 ložnic, 7 koupelen, 3 obývací pokoje a 3 kuchyně. V přízemí se nalézá prostorná vstupní hala, jídelna, obývací pokoj, tři ložnice, šatna, koupelna a toaleta. Ve sklepě je situována jídelna, kuchyně a komora. V prvním patře, které je oddělené a kam se vstupuje po venkovním schodišti, naleznete vstupní halu, pět pokojů s vlastní koupelnou, kuchyni, obývací pokoj/jídelnu a toaletu. Lze rovněž využít prostor v podkroví. Podél vily se táhne terasa. K dispozici je pec a prostor na nářadí. Vila se nachází ve výborném stavu, před lety prošla rekonstrukcí a nedávno zde byl vybudován vyhřívaný bazén. Vytápění vily i bazénu je zajištěno fotovoltaickým systémem o 10 Kw. Vilu obklopuje pozemek o 4000 m2 s olivovníky, na který se vjíždí po soukromé cestě a kde se nalézají zastřešená parkovací místa. Usedlost se skvěle hodí jako rezidence pro větší rodinu či může výborně sloužit jako B&B.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247