Zpět na výpis

Samostatná rodinná vila, Marina di Pietrasanta

9 1 2 000m
ID: IT0916

Luxusní vila s vlastním bazénem a wellness se nachází jen pár minut od pláži a Ligurského pobřeží a rovněž v blízkosti všech služeb.

Čtěte více

49 310 000 Kč

2 000 000 €

1 745 240 £

1 976 828 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nová vila s bazénem se nachází jen pár minut od pláže a všech obchodků v centru Marina di Pietrasanta na toskánském pobřeží. Vila má dva vchody ve dvou ulicích a nachází se v jednom z nejvyhledávanějších míst na celém pobřeží Versilia. Jedná se o velmi luxusní vilu se zahradou a vlasním bazénem. Dům nabízí nejvyšší technologické zařízení a má certifikaci energetické třídy A+.

Vila má 2 podlaží, v přízemí nabízí velký salonek, kuchyňský kout, tři ložnice a čtyři koupelny. První patro se zkosenými dřevěnými stropy nabízí další dva dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, velkou terasou a dalšími místnostmi, které lze jednoduše přizpůsobit potřebám majitelů. V postranní části vily se nachází velká přístavba s ohromnou terasou a další dva pokoje, luxusní ložnici s vlastní koupelnou, wellness, barový koutek, venkovní kuchyň, společenská místnost a tělocvična.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247