Zpět na výpis

Samostatná rodinná vila, Marina di Pietrasanta

9 1 2 000m
ID: IT0916

Luxusní vila s vlastním bazénem a wellness se nachází jen pár minut od pláži a Ligurského pobřeží a rovněž v blízkosti všech služeb.

Čtěte více

47 290 000 Kč

2 000 000 €

1 735 986 £

2 150 425 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nová vila s bazénem se nachází jen pár minut od pláže a všech obchodků v centru Marina di Pietrasanta na toskánském pobřeží. Vila má dva vchody ve dvou ulicích a nachází se v jednom z nejvyhledávanějších míst na celém pobřeží Versilia. Jedná se o velmi luxusní vilu se zahradou a vlasním bazénem. Dům nabízí nejvyšší technologické zařízení a má certifikaci energetické třídy A+.

Vila má 2 podlaží, v přízemí nabízí velký salonek, kuchyňský kout, tři ložnice a čtyři koupelny. První patro se zkosenými dřevěnými stropy nabízí další dva dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, velkou terasou a dalšími místnostmi, které lze jednoduše přizpůsobit potřebám majitelů. V postranní části vily se nachází velká přístavba s ohromnou terasou a další dva pokoje, luxusní ložnici s vlastní koupelnou, wellness, barový koutek, venkovní kuchyň, společenská místnost a tělocvična.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247