Zpět na výpis

Rodinná vila ve výborném stavu, Marina di Pietrasanta

7 1 900m
ID: IT0917

Luxusní rodinná vila s vlastním bazénem se nachází jen pár minut od Ligurského pobřeží. Vila nabízí jedinečný komfort jak ve formě interiéru, tak i exteriéru.

Čtěte více

38 250 000 Kč

1 500 000 €

1 277 086 £

1 783 633 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rekonstrukce této elegantní vily byla dokončena v roce 2021 a vila nebyla nikdy obývána. Nachází se v rezidenční čtvrti Marina di Pietrasanta a vyniká velkou zahradou, nádherným bazénem s elegantními detaily z přírodního kamene. Vila nabízí jednoduché detaily v interiéru, vysoké technologické a energetické vybavení s funčním uspořádáním. Obývací pokoj je velmi prostorný a světlý, s výhledem na bazén a do zahrady. Kuchyně s ostrůvkem vyniká moderním vzhledem a vysoce kvalitními detaily, jako je vinný sklípek a spotřebiče značky Miele a americká lednička. Podlahu dotváří exponované schodiště z přírodního kamene.

Oblast pro spaní má tři ložnice a tři koupelny, dvě ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou s velkou sprchou, dětský pokoj s palandou. V přízemí budovy se nachází multifunkční obývací pokoj, TV místnost, pracovna a ložnice pro hosty, velká koupelna se sprchovým koutem, prádelna a skříň. Přízemí má nádhernou krytou verandu s výhledem do zahrady a má všechny předpoklady k tomu, pokud chcete vytvořit kuchyň, saunu nebo bar. Bazén je doplněn sprchou s detaily z námořní oceli a kamene.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247