Zpět na výpis

Polovina dvojdomku v rezidenci s bazénem u golfu v Castelfalfi

4
ID: IT0981

Polovina dvojdomku v toskánském rezortu s bazénem

Čtěte více

9 148 250 Kč

370 000 €

318 932 £

391 085 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní nemovitost v rezidenci s bazénem v jednom z nejkrásnějších podobných rezortů v Toskánsku. Blízko golfu a historických měst.

LOKALITA: Dům je umístěn na nádherném panoramatickém místě asi 6km od vesnice Villamagna, kde najdete několik obchodů, restaurací a lékárnu. Větší město Montaione je vzdáleno asi 10km. Nemovitost má vynikající polohu pro objevování těch nejkouzelnějších míst v Toskánsku - v blízkosti se nachází věžaté město San Gimignano (20km), nádherná Volterra (20km), Siena (70km) a Florencie (65km). K písečným toskánským plážím dojedete za necelou hodinu jízdy. Golfové hřiště v Castelfalfi je je vzdáleno pouhých 10km od nemovitosti.

POPIS NEMOVITOSTI: Elegantní, světlý a vzdušný domek v perfektním stavu je umístěn v nádherné panoramatické poloze s výhledem na toskánské kopečky. Dům je součástí pečlivě zrekonstruovaného rezidenčního komplexu, kde najdete dalších 9 jednotek. Všechny byty a domy sdílejí parkoviště a krásný bazén 7x14, který nabízí výhled na město Volterra. Do domu vstoupíte přes soukromý dlážděný dvůr, ze kterého je fantastický panoramatický výhled na typické toskánské kopce a krajinu. Přízemí se skládá z obývacího pokoje, kuchyně zařízené ve funkčním a moderním stylu s francouzským oknem na zadní terasu, užitečné technické místnosti s prádelnou a kotlem, dále dvou ložnic a koupelny. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde najdete další dvě ložnice a dvě koupelny. Ceková výměra domu je asi 159m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247