Zpět na výpis

Panoramatický statek v Certaldu

11 1
ID: IT1087

Nádherný historický statek s panoramatickým výhledem a bazénem v Certaldu v srdci Toskánska

Čtěte více

67 815 000 Kč

2 750 000 €

2 425 256 £

2 683 192 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nádherný historický statek po pečlivé rekonstrukci se nachází v blízkosti půvabného městečka Certaldo v srdci Toskánska. Nemovitost o vnitřní výměře asi 450m2 je jednoduše přístupná po asfaltové cestě a obklopená udržovanou zahradou o rozloze asi 9000m2 svažující se k idylicky položenému 13x6m bazénu. Díky citlivé rekonstrukci byla zachována historická atmosféra domu s mnoha dobovými prvky, klenbami a podlahou z terracotty. Zároveň dnes dům poskytuje absolutní komfort a vysokou funkčnost. Srdcem statku je velký obývací pokoj s krbem s východem na zahradu a prostorná kuchyně. Dále dům disponuje 7 ložnicemi a 10 koupelnami/WC. V atmosférické věži se pak nachází další ložnice s koupelnou. K domu přiléhá o výměře asi 270m2, který nabízí multifunkční prostor a může být dokončen dle požadavků nového majitele.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528