Zpět na výpis

Panoramatický domek u Scansana

5
ID: IT0988

Příjemná vila na panoramatickém místě s výhledem do toskánské krajiny nedaleko města Scansano

Čtěte více

9 353 600 Kč

395 000 €

347 485 £

424 450 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Příjemná vila s půvabným výhledem do krajiny na půl cesty mezi Scansanem a Grossettem v jižním Toskánsku.

POLOHA: Dům se nachází v srdci kraje Maremma v jižním Toskánsku. Tento kraj je známý pro nekonečné vinice, dlouhé písčité pláže a půvabná historická městečka. Scansano je vzdáleno 2h jízdy od letiště v Pise a 2h20 od letiště v Římě. Z Prahy sem dojedete za asi 13h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI:

Vila je rozložena na dvou podlažích. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice a koupelna. Venku je umístěna krásná veranda, ideální pro venkovní stolování s výhledem do krajiny. V suterénu je sklípek s krbem barbecue a troubou na pizzu, dále další dva pokoje, koupelna a prádelna. K domu dále patří menší přístavek s kuchyní s krbem, ložnicí a koupelnou. K domu patří pozemek, kde je možné pěstovat olivy nebo vinnou révu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247