Zpět na výpis

Panoramatický domek u Scansana

5
ID: IT0988

Příjemná vila na panoramatickém místě s výhledem do toskánské krajiny nedaleko města Scansano

Čtěte více

9 766 375 Kč

395 000 €

340 482 £

417 509 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Příjemná vila s půvabným výhledem do krajiny na půl cesty mezi Scansanem a Grossettem v jižním Toskánsku.

POLOHA: Dům se nachází v srdci kraje Maremma v jižním Toskánsku. Tento kraj je známý pro nekonečné vinice, dlouhé písčité pláže a půvabná historická městečka. Scansano je vzdáleno 2h jízdy od letiště v Pise a 2h20 od letiště v Římě. Z Prahy sem dojedete za asi 13h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI:

Vila je rozložena na dvou podlažích. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice a koupelna. Venku je umístěna krásná veranda, ideální pro venkovní stolování s výhledem do krajiny. V suterénu je sklípek s krbem barbecue a troubou na pizzu, dále další dva pokoje, koupelna a prádelna. K domu dále patří menší přístavek s kuchyní s krbem, ložnicí a koupelnou. K domu patří pozemek, kde je možné pěstovat olivy nebo vinnou révu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247