Zpět na výpis

Osobitý historický dům s věží a olivovým hájem, Todi

3
ID: IT0577

Skutečně zvláštní a velmi osobitý dům s věží v srdci divoké Umbrie u městečka Todi...

Čtěte více

7 616 625 Kč

285 000 €

260 246 £

337 243 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji velmi originální a osobitý dům ve středověkém stylu a velkým potenciálem pro moderní přístavbu nacházející se ve skvělé lokalitě s výhledem na město Todi s okolními vesničkami a vzdálenými horami v Umbrii. K budově může být přistavěno 124 m2 s víceúčelovým využitím. Jedná se skutečně výjimečný objekt, dost možná jediný svého druhu. Nemovitost obklopuje pozemek o velikosti 6 140 m2 s olivovým hájem a skvělými předpoklady pro budoucí bazén. Původní věž s hodinami byla spojena druhou věží a pak integrována do domu, který byl přistavěn. Středověký zevnějšek je impozantní a dobře zapadá do krajiny. Pozemek se svažuje dolů, což je ideální pro přidání bazénu a terasy, které by tak zůstaly ve spojení s domem. Stavba je v dobrém stavu. Současný majitel sice zrekonstruoval většinu vnitřních prostor, ale ještě je třeba pokračovat v jeho práci. Za zmínku stojí i ručně vyráběné podlahy a tradiční stropy s trámy a cihlami. K dispozici je možnost výběru mezi dvěma samostatnými apartmány nebo spojením všech podlaží, aby se vytvořil jeden celek. Je také třeba přistavět koupelny a kuchyni. Fotografie s osvětlenou přístavbou je jen nápad, jak by mohl dům vypadat. Dům je dostupný po velmi klidné asfaltové silnici. Pozemek zahrnuje asi 6140 m2, na kterých se rozkládá malý olivový háj a ovocné stromy. Vzhledem k tomu, že je pozemek svažitý, lze zde velmi snadno vytvořit krásnou zahradu. Nemovitost se nachází v klidné a příjemné lokalitě v centru Umbrie asi 4 km od dálnice E45, která zajišťuje rychlé spojení do Říma, Perugie (mezinárodní letiště) a samozřejmě Toskánska. Nejbližší občanská vybavenost se nachází ve městě Monte Castello di Vibio ve vzdálenosti 2,5 km a nákupní oblast Todi je vzdálená asi 6 km. V okolí je také množství fascinujících měst, jako je Orvieto, Monte Falco, Spoleto a Assisi..
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247