Zpět na výpis

Osobitý historický dům s věží a olivovým hájem, Todi

3
ID: IT0577

Skutečně zvláštní a velmi osobitý dům s věží v srdci divoké Umbrie u městečka Todi...

Čtěte více

7 095 075 Kč

285 000 €

240 838 £

305 506 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji velmi originální a osobitý dům ve středověkém stylu a velkým potenciálem pro moderní přístavbu nacházející se ve skvělé lokalitě s výhledem na město Todi s okolními vesničkami a vzdálenými horami v Umbrii. K budově může být přistavěno 124 m2 s víceúčelovým využitím. Jedná se skutečně výjimečný objekt, dost možná jediný svého druhu. Nemovitost obklopuje pozemek o velikosti 6 140 m2 s olivovým hájem a skvělými předpoklady pro budoucí bazén. Původní věž s hodinami byla spojena druhou věží a pak integrována do domu, který byl přistavěn. Středověký zevnějšek je impozantní a dobře zapadá do krajiny. Pozemek se svažuje dolů, což je ideální pro přidání bazénu a terasy, které by tak zůstaly ve spojení s domem. Stavba je v dobrém stavu. Současný majitel sice zrekonstruoval většinu vnitřních prostor, ale ještě je třeba pokračovat v jeho práci. Za zmínku stojí i ručně vyráběné podlahy a tradiční stropy s trámy a cihlami. K dispozici je možnost výběru mezi dvěma samostatnými apartmány nebo spojením všech podlaží, aby se vytvořil jeden celek. Je také třeba přistavět koupelny a kuchyni. Fotografie s osvětlenou přístavbou je jen nápad, jak by mohl dům vypadat. Dům je dostupný po velmi klidné asfaltové silnici. Pozemek zahrnuje asi 6140 m2, na kterých se rozkládá malý olivový háj a ovocné stromy. Vzhledem k tomu, že je pozemek svažitý, lze zde velmi snadno vytvořit krásnou zahradu. Nemovitost se nachází v klidné a příjemné lokalitě v centru Umbrie asi 4 km od dálnice E45, která zajišťuje rychlé spojení do Říma, Perugie (mezinárodní letiště) a samozřejmě Toskánska. Nejbližší občanská vybavenost se nachází ve městě Monte Castello di Vibio ve vzdálenosti 2,5 km a nákupní oblast Todi je vzdálená asi 6 km. V okolí je také množství fascinujících měst, jako je Orvieto, Monte Falco, Spoleto a Assisi..
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247