Zpět na výpis

Nádherná vila s výhledem na moře, Montignoso

5 ano
ID: IT0965

Půvabná vila v nádherné panoramatické poloze s velkým pozemkem s olivovníky a přitom pouhých pár minut jízdy od vyhlášeného letoviska Forte dei Marmi...

Čtěte více

19 780 000 Kč

800 000 €

689 583 £

845 588 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila s okouzlujícím a ničím nerušeným výhledem na moře, v krásné lokalitě v kopcích u městečka Montignoso nad letoviskem Forte dei Marmi. Klidná lokalita, a přesto blízko civilizace a služeb. Půvabnou atmosféru nemovitosti dotváří velký pozemek (1 ha) porostlý olivovníky a ovocnými stromy. Pláže ve Forte dei Marmi jsou jen 8 km od domu.

Obytný prostor je v této vile o ploše 174 m2 uspořádán převážně v přízemí a skládá se z velkého obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, 3 dvoulůžkových ložnic, 2 koupelen, zastřešené terasy a zděné pece. V prvním patře jsou 2 krásné podkrovní ložnice a koupelna - první patro má také samostatný přístup a velkou terasu s výhledem na moře.

Pozemek je dobře udržovaný a zahrada krásně upravená, navíc vybavena zavlažovacím systémem. Na pozemku je dobré parkování pro několik aut. Na zahradě je možné dobudovat bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247