Zpět na výpis

Nádherná vila s výhledem na moře, Montignoso

5 ano
ID: IT0965

Půvabná vila v nádherné panoramatické poloze s velkým pozemkem s olivovníky a přitom pouhých pár minut jízdy od vyhlášeného letoviska Forte dei Marmi...

Čtěte více

18 944 000 Kč

800 000 €

703 767 £

859 645 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila s okouzlujícím a ničím nerušeným výhledem na moře, v krásné lokalitě v kopcích u městečka Montignoso nad letoviskem Forte dei Marmi. Klidná lokalita, a přesto blízko civilizace a služeb. Půvabnou atmosféru nemovitosti dotváří velký pozemek (1 ha) porostlý olivovníky a ovocnými stromy. Pláže ve Forte dei Marmi jsou jen 8 km od domu.

Obytný prostor je v této vile o ploše 174 m2 uspořádán převážně v přízemí a skládá se z velkého obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, 3 dvoulůžkových ložnic, 2 koupelen, zastřešené terasy a zděné pece. V prvním patře jsou 2 krásné podkrovní ložnice a koupelna - první patro má také samostatný přístup a velkou terasu s výhledem na moře.

Pozemek je dobře udržovaný a zahrada krásně upravená, navíc vybavena zavlažovacím systémem. Na pozemku je dobré parkování pro několik aut. Na zahradě je možné dobudovat bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247