Zpět na výpis

Moderně zrekonstruovaný kamenný dům v Casale Marittimo

3 8 000m
ID: IT0919

Moderně zrekonstruovaný kamenný dům se nachází na panoramatickém svahu asi 15 minut od Tyrhénského moře, cca 8 km od pláže. Na letiště Pisa je to necelých 40 km.

Čtěte více

24 225 000 Kč

950 000 €

808 821 £

1 129 634 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Toto krásně situované a nerušené panství k prodeji nabízí odpočinek v typickém toskánském prostředí. Je obklopen cypřiši, olivovníky a starými duby a nachází se na panoramatickém svahu asi 15 minut jízdy od moře. Okolní města podél toskánského pobřeží jako Castagneto Carducci, Bolgheri, Casale Marittimo a Montescudaio jsou snadno dosažitelná. Dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2016 a má jasný, velmi domácký styl založený na přírodních dřevěných podlahách, terakotové barvě a travertinu pískové barvy.

V přízemí je prostorný obývací pokoj-jídelna s přilehlou kuchyní, pracovna/ložnice a koupelna, v horním patře jsou dvě ložnice, které mají společnou koupelnu. Všechny pokoje v přízemí mají snadný přístup na různé kryté nebo otevřené terasy a zelené posezení, které dům obklopují. Velká okna a francouzské dveře podtrhují jasnost tohoto útulného domu. Z domu se dostanete na částečně terasovité trávníky, které lemují duby, vavříny, ovocné stromy a olivovníky. K dispozici je také zahrada s květinovými záhony, vodními nádržemi a dřevěnými přístřešky. Pohled se táhne přes okolní pole a kopce do nejbližších vesnic a malých usedlostí.

Ideální rekreační objekt, který se také velmi dobře hodí k pronájmu. Na letiště Pisa se dostanete za méně než hodinu. Vzdálenosti: pláž 8 km, dálnice 12 km, letiště Pisa 40 km, Florencie 90 km, Siena 80 km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247