Zpět na výpis

Menší vilka s výhledem na moře, Riparbella

2 10 000m
ID: IT0530

Menší vilka s výhledem na moře, krásným parkem a možností rozšíření o další pokoj umístěná nedaleko pláží a známých toskánských měst...

Čtěte více

6 423 750 Kč

250 000 €

215 895 £

294 289 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvělá příležitost ke koupi krásné rekreační vilky s výhledem na moře, která se nachází v krásném a zajímavě položeném městečku Riparbella, které bylo vystavěno na tufovém hřebenu. Městečko má krásné historické centrum, jehož minulost sahá až do roku 1 000. Vilka je dvoupodlažní a má užitnou plochu 90 m2. Obklopuje ji krásný park o rozloze 1 000 m2. V přízemí najdete kuchyňský kout, obývací pokoj, technickou místnost a koupelnu. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové ložnice, koupelna a další prostor, který je možný proměnit na třetí ložnici. Dům je možné rozšířit o 20 % stávající plochy. V okolí města je nesčetné množství památek a přírodních krás. Navštívit mlžete lázně Saturnia se sirnými prameny, které jsou zcela zdarma, etruské město Volterra, Národní park Maremma s krásnou stejnojmennou divokou pláží, mramorové lomy, nebo si udělat výlet do nedalekých měst jako je Florencie (90 km), Pisa (40 km), nebo překrásná Siena (80 km).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247