Zpět na výpis

Menší vilka s výhledem na moře, Riparbella

2 10 000m
ID: IT0530

Menší vilka s výhledem na moře, krásným parkem a možností rozšíření o další pokoj umístěná nedaleko pláží a známých toskánských měst...

Čtěte více

6 796 250 Kč

250 000 €

226 867 £

296 301 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvělá příležitost ke koupi krásné rekreační vilky s výhledem na moře, která se nachází v krásném a zajímavě položeném městečku Riparbella, které bylo vystavěno na tufovém hřebenu. Městečko má krásné historické centrum, jehož minulost sahá až do roku 1 000. Vilka je dvoupodlažní a má užitnou plochu 90 m2. Obklopuje ji krásný park o rozloze 1 000 m2. V přízemí najdete kuchyňský kout, obývací pokoj, technickou místnost a koupelnu. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové ložnice, koupelna a další prostor, který je možný proměnit na třetí ložnici. Dům je možné rozšířit o 20 % stávající plochy. V okolí města je nesčetné množství památek a přírodních krás. Navštívit mlžete lázně Saturnia se sirnými prameny, které jsou zcela zdarma, etruské město Volterra, Národní park Maremma s krásnou stejnojmennou divokou pláží, mramorové lomy, nebo si udělat výlet do nedalekých měst jako je Florencie (90 km), Pisa (40 km), nebo překrásná Siena (80 km).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247