Zpět na výpis

Luxusní ski-in ski-out apartmány blízko Kitzbühelu

1-3 1
ID: AT0240

Nové luxusní apartmány různých velikostí na prodej blízko vleků v Oberndorfu a na dosah jednoho z nejslavnějších alpských lyžařských středisek Kitzbühel...

Čtěte více

9 618 025 Kč - 35 332 025 Kč

389 000 € - 1 429 000 €

335 310 £ - 1 231 768 £

411 167 $ - 1 510 432 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový luxusní projekt ski-in ski-out apartmánů se nachází na krásném místě vedle lyžařského vleku v Oberndorfu, doslova jen pár minut jízdy od Kitzbühelu a dalších lyžařských středisek. Skvělá lokalita, jedinečný projekt!

POLOHA: Nemovitost vyniká především naprosto jedinečnou polohou hned u lyžařského vleku v rodinném lyžařském středisku St. Johann in Tirol/Oberndorf-Harschbichl. Toto středisko nabízí 42 km sjezdovek a 16 vleků, nádherné lyžařské chaty s místní tyrolskou kuchyní a několik lyžařských škol. Navíc pouhých 10 minut jízdy od rezidence naleznete další dvě velká lyžařská střediska - Kitzbühel (179 km sjezdovek) a SkiWelt Wilder Kaiser (284 km sjezdovek). Bonusem je, že na všechna tato střediska postačí jediný skipas. Lokalita nabízí spoustu outdoorových aktivit, ať už v zimě nebo v létě, od běžeckých tratí, cyklistických a turistických tras až po koupání na koupališti v Oberndorfu. Poblíž se nachází i několik golfových hřišť. Rezidence bude situována necelých 10 minut chůze od vlakového nádraží, supermarketu nebo pekárny.

NEMOVITOST: Projekt bude postaven z kvalitních přírodních materiálů a bude mít elegantní alpský design jak v exteriéru, tak v interiérech. Celkem je zde k prodeji 46 bytů s 1 až 3 ložnicemi, všechny s balkonem nebo terasou a parkovacím stáním venku nebo v podzemní garáži. Všechny byty budou dodány kompletně zařízené. Součástí této rezidence bude také venkovní bazén a k apartmánům lze dodělat saunu. Stavba bude zahájena v létě 2022 s předpokládaným dokončením do konce června 2024.

UŽITÍ: Tato nemovitost nabídne kombinaci soukromého využití majitelem a turistického pronájmu. O pronájem se bude starat zkušená profesionální agentura. Soukromé užití apartmánu majitelem je možné až 4 týdny v roce.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247