Zpět na výpis

Nové apartmány v atraktivní lokalitě, Kirchberg in Tirol

1-3 1
ID: AT0261

Chcete vlastnit apartmán na dosah jednoho z top rakouských alpských středisek? Tento projekt nabízí apartmány různých dispozic jen 6 km od Kitzbühelu...

Čtěte více

7 404 735 Kč - 38 856 285 Kč

299 000 € - 1 569 000 €

252 713 £ - 1 326 108 £

320 343 $ - 1 680 999 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásné nové apartmány v blízkosti od vleků v atraktivní lokalitě Kitzbühelských Alp! Apartmány se nacházejí v Kirchbergu, odkud je přímé napojení na lyžařskou oblast Kitzbühel - vlek je necelý 1 km od projektu, centrum města Kirchberg cca 2 km. Výstavba začne v létě 2023 s dokončením plánovaným na zimu 2024.

POLOHA: Malebné městečko Kirchberg se nachází v srdci Kitzbühelských Alp jen 6 kilometrů od města Kitzbühel. Působivý kostel stojící na kopci uprostřed města přispívá ke krásné scenérii a dává městu jeho jméno. V létě si mohou milovníci pěší turistiky a jízdy na horských kolech užívat krásné přírody díky široké síti stezek všech stupňů obtížnosti. Najdeme zde také koupací jezero s bazénem, tenisové kurty a mnoho dalších atraktivních rekreačních aktivit. V zimě je Kirchberg okouzlující se svojí romantickou zimní krajinou, kterou je možné objevovat na bezpočtu stezek pro běžkové lyžování a pěší turistiku. Milovníky lyžování zase jistě potěší široká škála sjezdovek pro všechny stupně obtížnosti, z Kirchbergu je možné se napojit na lyžařskou oblast Kitzbühel. Toto středisko se 179 km sjezdovek je pokládáno za číslo 1 v seznamu rakouských sportovních středisek. Možná proto, že je okouzlující kombinací tradic a životního stylu. Středisko je uhnízděné v okouzlující krajině mezi Kitzbüheler Horn a slavnou sjezdovkou Hahnenkamm, která patří k těm nejnáročnějším v Alpách.

NEMOVITOST: Udržitelný projekt, který vznikne přestavbou stávajícího hotelu, bude zahrnovat celkem 37 apartmánů v atraktivním designu, který spojuje tradici a modernost. Všechny jednotky budou samozřejmě plně zařízeny a vybaveny, důraz je kladen na vysokou kvalitu a exkluzivitu. Na výběr jsou apartmány s 1 až se 3 ložnicemi. Všechny apartmány mají balkon nebo terasu a parkovací místo v garáži nebo venkovní parkovací místo. Hosté navíc mohou relaxovat ve wellness centru s krytým bazénem a nechat se hýčkat pokrmy v oceňované restauraci. V budově je plánována také výstavba sportovního obchodu a půjčovny lyží či kol.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím majitelem. O pronájem se bude starat zkušený provozovatel a na základě prognózy se odhaduje čistý roční výnos okolo 4%. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247