Zpět na výpis

Nádherný mezonet v idylickém Reith bei Kitzbühel

4
ID: AT0286

Nádherný zrekonstruovaný mezonetový apartmán bez povinného pronájmu na prodej v Reith bei Kitzbühel, na dosah TOP středisek v Rakouských Alpách…

Čtěte více

66 330 000 Kč

2 680 000 €

2 282 205 £

2 902 210 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný alpský klenot v idylické lokalitě v Reith bei Kitzbühel - mezonetový byt v tradičním hávu s moderním nádechem. Vzácná příležitost - bez povinného pronájmu!

POLOHA: Tento půvabný dvoupatrový apartmán se nachází v jedné z nejoblíbenějších rezidenčních oblastí Reith bei Kitzbühel. Lokalita slibuje skvělý výhled na okolní alpskou krajinu a masiv Wilder Kaiser a také spoustu slunečního svitu. Pokud chcete spojit atmosféru a klid malé tyrolské vesnice s výhodami mezinárodní metropole v bezprostřední blízkosti, pak je Reith bei Kitzbühel pro vás tím pravým místem. Vesnice obklopená vápencovým masivem Wilder Kaiser na severu, horou Kitzbüheler Horn na východě a světově proslulým Hahnenkamm na jihu, je velmi idylická a útulná. Díky své výhodné poloze, rozmanitosti krajiny a původnímu, vesnickému charakteru je městečko s 1 860 obyvateli vyhledávanou lokalitou. Lyžařské areály jsou dostupné během pár minut jízdy autem - můžete se rozhodnout, zda chcete lyžovat v pouze 6 km vzdáleném lyžařském areálu Kitzbüheler Alpen (179 km sjezdovek) nebo ve větším SkiWelt Wilder Kaiser (téměř 300 km sjezdovek). Oblast je také ideální místo pro milovníky golfu - golfové hřiště Kitzbühel-Schwarzsee-Reith je doslova za rohem. Exkluzivní společenský klub Kitzbühel se nachází také v Reithu.

NEMOVITOST: Tento kvalitně zrekonstruovaný apartmán o ploše 157 m2 je řešen ve stylu "dům v domě" a rozkládá se na 3 podlažích. V přízemí se nachází světlý obývací pokoj s jídelnou, kuchyně je oddělená a vybavená kvalitními spotřebiči. Z obývacího prostoru se se dostanete do hezky upravené zahrady (cca 245 m2), která je orientována na východ, jih a západ. V horním patře je prostorná hlavní ložnice s elegantní koupelnou a další 2 pokoje se společnou koupelnou, které mohou být ideálně využívány jako dětský pokoj a pracovna. Z hlavní ložnice je vstup na balkon s fantastickým výhledem na masiv Wilder Kaiser. Apartmán je skvěle vybaven - kvalitní spotřebiče v kuchyni, vestavěný nábytek vyrobený truhlářem na míru nebo dubové podlahy s podlahovým vytápěním. Apartmán také disponuje další místností s koupelnou v suterénu, technickou místnost, přístřeškem pro auto, dále venkovním parkovacím místem a společným sklepem na lyže a kola.

UŽITÍ: Mezonet má status druhé rezidence, není tedy třeba jej povinně pronajímat. V případě zájmu o více informací nás, prosím, kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247