Zpět na výpis

Investiční apartmány 10 minut jízdy od SkiWelt Wilder Kaiser

1-3
ID: AT0263

Menší a energeticky takřka soběstačný projekt pouze 5 apartmánů jen 10 minut jízdy od lyžařského střediska SkiWelt Wilder Kaiser s 300 km sjezdovek...

Čtěte více

6 332 500 Kč - 14 514 090 Kč

250 000 € - 573 000 €

213 568 £ - 489 497 £

266 273 $ - 610 297 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní a moderní investiční byty v malém projektu v centru Wörglu, pouhých 10 minut jízdy od lyžařského areálu Wilder Kaiser nabízející téměř 300 km sjezdovek. Zahájení výstavby je plánováno na léto 2023 s předpokládaným dokončením v létě 2024.

POLOHA: Wörgl je příjemné moderní alpské město, které těží z polohy uprostřed nádherné přírodní scenérie. Wörgl je perfektní základnou pro všechny milovníky lyžování a zimních sportů. V bezprostřední blízkosti (jen 10 minut jízdy autem) je stanice lanovky Itter/Salvista Gondelbahn, která se napojuje na rozlehlý lyžařský areál SkiWelt Wilderkaiser, který nabízí téměř 300 km sjezdovek a zahrnuje oblíbená lyžařská města jako Ellmau, Hopfgarten a Westendorf. Další menší krásné lyžařské středisko Niederau je také dosažitelné během 10 minut jízdy. Další velká lyžařská střediska jako Fügen nebo Kirchberg in Tirol s napojením na Kitzbühel jsou vzdálena 30 minut jízdy, takže lyžařských možností je zde nespočet. Sjezdové lyžování není jedinou aktivitou - jak v zimě, tak i v létě je zde dostatek příležitostí k provozování dalších volnočasových aktivit včetně cyklistiky, pěší turistiky, běžeckého lyžování, inline bruslení a mnoha dalších. Wörgl je také dobře vybaven, pokud jde o obchody, restaurace a další služby.

NEMOVITOSTÍ: Jedná se o menší projekt se dostatkem soukromí a klidu. K prodeji je nabízeno pouze 5 bytů o velikosti od 55 m2 do 104 m2. Ke každému bytu bude patřit parkovací stání v podzemní garáži. Absolutním výhodou celého projektu je fotovoltaická konstrukce na střeše, která vyrobí odhadovanou energii pro všech 5 bytů včetně energie pro vzduchové tepelné čerpadlo, čímž se minimalizují veškeré náklady na energie pro majitele.

UŽITÍ: Byty jsou určeny k povinnému turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním majitelem. Majitelé se o pronájem mohou starat sami nebo mohou využít služeb agentury pro správu pronájmů. Nemovitost se prodává na základě nájemní smlouvy na 99 let a po uplynutí 99 let se pozemek a nemovitost vrátí vlastníkovi výměnou za 25 % hodnoty.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247