Zpět na výpis

Ski-in ski-out byt v lyžařské oblasti Kitzbühel/Pass Thurn

2
ID: AT0306

Lyžařský apartmán BEZ POVINNOSTI DALŠÍHO PRONÁJMU TURISTŮM na prodej v Pass Thurn v jedné z nejlepších lyžařských oblastí rakouských Alp…

Čtěte více

13 686 750 Kč

550 000 €

464 509 £

591 195 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento atraktivní apartmán s přímým přístupem na sjezdovky se nachází v rezidenci chytře zasazené do krajiny, ve velmi oblíbené lokalitě pro fanoušky lyžování, přímo v PassThurn v lyžařské oblasti Kitzbühel / Kirchberg / Jochberg / Pass Thurn.

POLOHA: Apartmán je situován v průsmyku Pass Thurn, který je součástí lyžařské oblasti Kitzbühel / Kirchberg / Jochberg / Pass Thurn, kde je v provozu celkem 188 kilometrů sjezovek. Jedná se o světoznámé lyžařské středisko s vynikajícími terény. Oblast oplývá přátelskou atmosférou a v jeho okolí najdete spoustu atrakcí včetně přírodní sáňkařské dráhy v Trattenbachu, bruslení na Grander Wasser a pestrých běžeckých tratí. V létě je krajina ideální pro nordic walking, jízdu na horském kole a horskou turistiku

NEMOVITOST: Byt z roku 2009 má cca 45 m² a zaujme chytrým uspořádáním pokojů. Má obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice, moderní koupelnu a prostorný balkon. K dispozici je podzemní parkovací stání, sklep ke společnému užívání a podlahové vytápění na pelety.

UŽITÍ: Apartmány lze využít jako volnočasové rekreační bydlení nebo jako investiční nemovitost k pronájmu turistům.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247