Zpět na výpis

Luxusní dvojvila s výhledem na jezero a moře, Massarosa

8 ano
ID: IT0895

Luxusní a elegantní dvojvila na prodej v krásné panoramatické poloze s jedinečným výhledem na jezero. K moři je možné se dostat během pár minut autem...

Čtěte více

36 743 400 Kč

1 490 000 €

1 263 745 £

1 575 617 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní dvojvila s panoramatickým výhledem na jezero Massaciuccoli leží u obce Massarosa a cca 10 minut jízdy od moře.

K vile je přístup po soukromé příjezdové cestě skrze skvěle upravenou zahradu s olivovým hájem (s více než 200 olivovníky). Nemovitost sestává ze 2 symetrických vil, které jsou navzájem propojeny velkým portikem.

Nemovitost má plochu cca 700 m2 a je umístěna na pozemku o velikosti 45 000 m².

Obě vily mají 3 podlaží, které zahrnují velký obývací pokoj s mramorovou podlahou, prostornou kuchyň, dvě ložnice, dvě koupelny a hlavní ložnici s krbem v přízemí. Elegantní schodiště spojuje přízemí s prvním patrem, kde je pracovna / ložnice s panoramatickou terasou, a suterénem, ​​kde najdete prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou s krbem a technickou místností.

K vybavení nemovitosti patří alarm, centrální vysavač, vnější osvětlení a zavlažovací systém s artézskou studnou, vysoce kvalitní povrchovou úpravu včetně mramorových podlah „botticino“ a podlah z teakového dřeva, dveře a okna s bezpečnostním sklem nebo vířivka.

Na zahradě je terasa a altán s grilem, kde můžete relaxovat a užívat si toskánské slunce. Na zahradě je možné vybudovat bazén. K dispozici je garáž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247