Zpět na výpis

Krásný statek s velkým pozemkem, Lunigiana

5 40 000m
ID: IT0542

Velmi pěkný statek s velikým pozemkem, dvěma apartmány a krásným výhledem na Apeniny…

Čtěte více

7 451 550 Kč

290 000 €

250 439 £

341 376 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný dvoupodlažní statek s obrovským pozemkem o rozloze 9 000 m2 se nachází v regionu Lungiana ve vnitrozemí Toskánska a je situován na slunném svahu s nádherným výhledem na Apeninské pohoří. Nemovitost má užitnou plochu 450 m2 a skládá se ze 2 samostatných apartmánů s vlastním vchodem. V přízemí se nachází vstupní hala, spíž, obývací pokoj, kuchyň, ložnice, koupelna, kotelna, 3 sklepy a velká místnost, která slouží jako garáž. Do prvního patra vede další vstupní hala. Najdete zde obývací pokoj s krbem, kuchyň, prádelnu (již připravenou na další koupelnu), 2 dvoulůžkové ložnice, jednolůžkový pokoj a koupelnu. Součástí objektu je také sušárna kaštanů a stará pec na dřevo. Nemovitost je opatřena ústředním topením a vede k ní soukromá příjezdová cesta. Jen 1,5 km odsud najdete všechny potřebné služby jako jsou obchody, nebo restaurace.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247