Zpět na výpis

Krásný klasický kamenný dům v Toskánsku

6 15 000m
ID: IT1141

Krásný historický dům v soukromé poloze a přitom jen 15 km od moře v Toskánku - ideální prázdninový dům pro rodiny, na dosah moře a letiště...

Čtěte více

21 152 250 Kč

850 000 €

717 877 £

913 665 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Historický kamenný dům v klasickém toskánském stylu o ploše cca. 115 m2 se nachází na slunném místě uprostřed přírody, s naprostým soukromím a zároveň v docházkové vzdálenosti od nejbližší restaurace a 5 minut jízdy autem do centra půvabného Camaiore, kde najdete mnoho obchodů, restaurací a služeb a pořádá se zde každý týden trh.

Dům prošel v roce 2015 rekonstrukcí a rozšířením. V přízemí se nachází hlavní velký pokoj, kuchyně, ložnice s koupelnou a další 2 pokoje s druhou koupelnou, které lze užívat i jako samostatné apartmá pro hosty. V prvním patře jsou pak další 3 pokoje a koupelna. Dům má nádhernou terasu s barbecue, kde je možné užívat si posezení v krásné toskánské přírodě.

Stavení obklopuje zahrada s velkým pozemkem (2ha), jejíž součástí je i olivový háj.

K moři se dostanete za 15 minut a letiště v Pise je pouhých 40 minut autem (možnost taxi nebo případně vlak + taxi).

Současný majitel užíval nezapuštěný bazén, nicméně je možné získat povolení pro výstavbu klasického zapuštěného bazénu.

Dům je ideální prázdninovou nemovitostí, která nevyžaduje větší údržbu, vhodnou i pro větší rodiny. Je skvělým řešení pro zájemce, kteří vyhledávají co největší soukromí, ale zároveň blízkost moře a společenského a sportovního vyžití.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247