Zpět na výpis

Krásná kamenná vila s úžasným výhledem u Pisy

6
ID: IT0516

Atraktivní klasická toskánská vila s okouzlujícím výhledem se nachází uprostřed malebných pisánských kopců. Její kouzlo doplňují produktivní olivovníky nebo velká, skvěle udržovaná zahrada s bazénem...

Čtěte více

23 455 200 Kč

870 000 €

799 318 £

1 017 358 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná kamenná vila se nachází v kopcích nad Pisou cca 1,5 km od centra městečka Chianni, kde jsou obchody či restaurace. Je obklopena zelení a poskytuje majiteli naprosté soukromí. Třešničkou na dortu je neopakovatelný, panoramatický výhled do okolní krajiny. K vile se dostanete asi 500 metrů dlouhé nezpevněné cestě, která je ale dobře udržovaná a dobře sjízdná. Letiště v Pise je pouze 25 km daleko, moře je 37 km daleko. Původní části domu se datují již do 19.století, poslední kompletní rekonstrukce proběhla v roce 2013. Při rekonstrukci byl kladen důraz na zachování původních architektonických a stavebních prvků. Pozemek je velký cca 15 000 m², z toho 5000 m² je upravená zahrada s bazénem, na zbylých 2 hektarech je mimo jiné olivový háj s 50 olivovníky, ze kterých lze lisovat vynikající olej. Vila s plochou asi 380 m² má dvě podlaží. V přízemí je velká kuchyně, obývací pokoj, 3 ložnice (z toho jedna s vlastní koupelnou) a druhá koupelna. V prvním patře je kuchyně, prostorný obývací pokoj s krbem a vstupem na panoramatickou terasu, 2 dvoulůžkové ložnice, koupelna, hlavní ložnice s vlastní koupelnou se sprchou. Přízemí a první patro jsou propojené jak vnitřním, tak i vnějším schodištěm, což umožňuje využít dům jako dva samostatné byty, ale také jako jeden velký rodinný dům. Součástí vily je velký sklep, stará pec na pizzu a dvě malé dřevěné kůlny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247