Zpět na výpis

Krásná kamenná vila s úžasným výhledem u Pisy

6
ID: IT0516

Atraktivní klasická toskánská vila s okouzlujícím výhledem se nachází uprostřed malebných pisánských kopců. Její kouzlo doplňují produktivní olivovníky nebo velká, skvěle udržovaná zahrada s bazénem...

Čtěte více

21 454 200 Kč

870 000 €

737 892 £

919 991 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná kamenná vila se nachází v kopcích nad Pisou cca 1,5 km od centra městečka Chianni, kde jsou obchody či restaurace. Je obklopena zelení a poskytuje majiteli naprosté soukromí. Třešničkou na dortu je neopakovatelný, panoramatický výhled do okolní krajiny. K vile se dostanete asi 500 metrů dlouhé nezpevněné cestě, která je ale dobře udržovaná a dobře sjízdná. Letiště v Pise je pouze 25 km daleko, moře je 37 km daleko. Původní části domu se datují již do 19.století, poslední kompletní rekonstrukce proběhla v roce 2013. Při rekonstrukci byl kladen důraz na zachování původních architektonických a stavebních prvků. Pozemek je velký cca 15 000 m², z toho 5000 m² je upravená zahrada s bazénem, na zbylých 2 hektarech je mimo jiné olivový háj s 50 olivovníky, ze kterých lze lisovat vynikající olej. Vila s plochou asi 380 m² má dvě podlaží. V přízemí je velká kuchyně, obývací pokoj, 3 ložnice (z toho jedna s vlastní koupelnou) a druhá koupelna. V prvním patře je kuchyně, prostorný obývací pokoj s krbem a vstupem na panoramatickou terasu, 2 dvoulůžkové ložnice, koupelna, hlavní ložnice s vlastní koupelnou se sprchou. Přízemí a první patro jsou propojené jak vnitřním, tak i vnějším schodištěm, což umožňuje využít dům jako dva samostatné byty, ale také jako jeden velký rodinný dům. Součástí vily je velký sklep, stará pec na pizzu a dvě malé dřevěné kůlny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247