Zpět na výpis

Kouzelný venkovský dům s dependance a 2 bazény v kopci u Pescie

7 2 ano
ID: IT1328

Kamenný dům na panoramatickém místě v toskánské Pescie ve výborném stavu. Velmi atraktivní perfektně zavedená investiční nemovitost s atraktivním ziskem

Čtěte více

17 443 200 Kč

690 000 €

580 762 £

754 105 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na klidném a panoramatickém místě jen 5km severně od příjemného toskánského města Pescia nabízíme k prodeji krásný kamenný dům s dependance, dvěma bazény, zahradou a úžasným výhledem na krajinu a město Pescia. Nemovitost je aktuálně využívána jako ubytování pro turisty s ročním čistým ziskem okolo 35 000 EUR. Oba domy a zahrada jsou v perfektním stavu s možností pokračování pronájmů nebo využití jako soukromé bydliště. V ceně je zahrnuta veškerá zahradní výbava včetně traktoru a také pěkný nábytek a vybavení v toskánském stylu.

POLOHA: Pescia je výhodně umístěna na polovině cesty mezi Florencií a Pisou s asi hodinovým dojezdem na obě letiště. V tomto pěkném městečku najdete vše potřebné pro každodenní život, včetně mnoha restaurací, kaváren, obchodů a nemocnice. V bezprostředním okolí stojí určitě za návštěvu lázně Montecatini (20min), historické město Lucca (30min), městečko Vinci (40min), rodiště stejnojmenného renesančního umělce. Lyžařské středisko Abetone, které nabízí 50km upravených sjezdovek, je vzdáleno pouze 1h20 od domu. K moři se dostanete za necelou hodinku jízdy autem. Z Prahy se do Pescie dostanete za cca 11h30.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost je malebně zasazena do zeleně a zahrada, hlavní dům i dependance nabízejí krásné výhledy na město Pescia a okolní toskánskou krajinu. Je jednoduše přístupná po cca 5km dlouhé úzké, ale pevné a klidné silnici z centra města.

Hlavní kamenný dům o 2 podlažích je rozdělen na dvě nezávislé, ale dveřmi propojené části. Ve jedné části najdeme v přízemí prostornou kuchyni s jídelnou, které mají přístup k zastřešené verandě, ideální k posezení a stolování s rodinou a přáteli, a dále obývací pokoj. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, které tvoří dvě útulné ložnice s výhledem a prostorná koupelna. Druhá část domu je podobně rozložena a skládá se z kuchyně, jídelny a obývacího pokoje v přízemi a dále 3 ložnic a 2 koupelen v prvním patře. Dům se nachází v perfektním stavu a interiér je prezentován v tradičním a praktickém stylu. Nad hlavním domem se rozestírá zahrada s olivovníky, hřiště na volejbal, relaxační zóna s krásným, moderním bazénem a venkovní sprchou a altánek.

Na druhé straně příjezdové komunikace stojí dvoupodlažní dependance, skládající se z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny v přízemí a 2 ložnic a koupelny v prvním patře. Před domem byl postaven menší bazén.

K nemovitosti patří pozemek o rozloze 5 hektarů, který z velké části tvoří les. Na zahradě roste asi 150 olivovníků, ze kterých je možné vyrábět olivový olej vysoké kvality. V ceně domu je také zahrnut traktor na sekání trávy, stroje na česání oliv, elektrické štípačky na dřevo a další zahradní technika. Stroje jsou uloženy v přístavku na zahradě. Dům je vybaven video-alarmem s 5 kamerami, fotovoltaickým systémem pro ohřev vody a má vlastní studnu s velmi kvalitní vodou.

Nemovitost je dlouhodobě užívána na provoz krátkodobých pronájmů s průměrným ročním čistým ziskem ve výši cca 35 000 EUR po odečtení provize agentury a daně z příjmu a je plně obsazena od dubna do října. Navzdory plné obsazenosti je udržována v perfektním stavu. Je možné převzít provoz (včetně smlouvy s pronajímací agenturou, paní na uklízení, atd. Stejně tak není problém ji užívat jako soukromou rezidenci.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528