Zpět na výpis

Kamenný statek se zahradou nedaleko Camaiore

3 1
ID: IT0918

Kamenný statek ze 17. století se nachází ve skvělé lokalitě, jen kousek od centra v Camaiore. Statek se skládá ze dvou domů, které jsou napojené na sebe.

Čtěte více

12 330 000 Kč

500 000 €

446 286 £

482 300 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento kamenný statek ze 17. století se nachází v Camaiore v oblasti Pieve, jen tři minuty od centra Camaiore a nabízí velkou zahradu s vlastním bazénem. Statek se skládá ze dvou samostatných bytových jednotek, z nichž jedna byla renovována a druhá se bude renovovat.

Celkem se statek nachází na pozemku o rozloze 1500 m2. Hlavní dům má tři patra o celkové rozloze 170 m2. V přízemí je kuchyňský kout se třemi pokoji, v prvím patře obývací pokoj s kuchyňským koutem a dále v horním patře dvě dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou. Hlavní dům je ze zadu napojen na druhou budovu. K prodeji je rovněž ta část statku, která má být renovována a má krásných 150 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247