Zpět na výpis

Impozantní luxusní vila s 360º výhledem na moře a toskánskou krajinu

5 1 ano
ID: IT0678

Neuvěřitelně malebná toskánská vila s bazénem a výhledem na moře

Čtěte více

42 760 000 Kč

1 600 000 €

1 461 031 £

1 893 292 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato velkolepá luxusní vila v naprosto jedinečném místě, ve vyvýšené pozici na kopci blízko Pietrasanty s nezapomenutelným výhledem jednak na moře, jednak na typickou toskánskou krajinu je opravdový klenot. Cena byla snížena z původně 2.5 milionu eur na 1.6 milion eur. Vila má užitnou plochu kolem 370m2 a pozemky o rozloze 3 hektary. Nabízí naprosté soukromí, ale také dobrou dostupnost - asi 20min jízdy k moři, 12min sjezd z dálnice, 30min na letiště v Pise, Forte dei Marmi jen 30min. Skládá se z impozantního trojitého obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, 5 ložnic a 3 koupelen. Dále je k dipozici menší apartmán pro hosty, chůvu nebo další užití. Dům je luxusně vybavena nalézá se ve výborném stavu. Na zahradě je bazén 11 x 4m.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247