Zpět na výpis

Historická vila z 16.století v jižním Toskánsku

4
ID: IT0817

Nádherné venkovské sídlo v jižním Toskánsku u San Casciano dei Bagni uprostřed typické toskánské krajiny

Čtěte více

40 792 500 Kč

1 575 000 €

1 360 113 £

1 895 562 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vznešené historické venkovské sídlo v dominantní pozici s dalekosáhlými výhledy v jižním Toskánsku.

Tato impozantní venkovská usedlost nabízí výhodnou a vrcholně scénickou polohu v jižní části slavného Toskánska s úžasnými výhledy na okolní krajinu. Nemovitost je obklopena 29 hektary pozemků, které jsou perfektním nárazníkem od vnějšího světa a zajišťují absolutní klid a soukromí. Historie budovy sahá až do 16. století, kdy nemovitost díky svému dominantnímu posazení a dalekosáhlému výhledu sloužila jako signalizační strážní věž. Jak je pro tento typ budovy typické, byla postupem času dále rozšiřována. Stáje v přízemí byly přeměněny na obytné prostory a byly přidány další místnosti. Dvě vnější schodiště jsou stále přítomna a byla přidána vnitřní schodiště. Úžasnou silnou stránkou domu je zachování historických prvků včetně nádherné původní podlahy cotto, starých dřevěných stropních trámů a kamenných zdí, které zaujmou svou robustností. Vskutku ohromující scenérie venku je často orámována dveřmi a okny s minimalistickým kovovým designem jako na renesančních obrazech.

Sídlo nabízí velkorysé multifunkční prostory, které si nový vlastník může dle vlastního vkusu přeorganizovat. Rozkládá se na pozemku o celkové rozloze 29ha. Z hlavní silnice vede krátká štěrková cesta nahoru ke vstupní bráně a dolů k domu. Dům obklopuje zahrada s nízkou náročností na údržbu, která je ohraničena stěnami z těžké kamenné konstrukce. Cypřiše ohraničují trávník za domem. Terasa před kuchyní, kde roste impozantní starý fíkovník, je jedním z mnoha okouzlujících míst v okolí budovy, která jsou ideální pro relaxaci. Na pozemku je velký olivový háj s asi 350 stromy, fantastický ovocný sad, orná půda, lesy a louky. V této oblasti objevíte typické toskánské krajiny včetně zvlněných kopců, vinic a cypřišových alejí. Nejbližší občanskou vybavenost najdete v lázeňském městečku San Casciano dei Bagni, které je vzdálené pouhých 5 km. Vzhledem k tomu, že se San Casciano nachází poblíž hranic s Umbrií, snadno se dostanete k mnoha pokladům tohoto regionu jako jsou Orvieto, Todi, Perugia a Assisi. V Toskánsku je pak možné navštívit další krásná města jako Città della Pieve, Cetona, Siena nebo Montepulciano. Nejbližší mezinárodní letiště je Perugia (75 km), následované Florencií a Římem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247