Zpět na výpis

Hezká vila s bazénem, Montescudaio

3 1 10 000m
ID: IT0891

Krásná vila s bazénem a zahradou se nachází nedaleko půvabného a typicky toskánského městečka Montescudaio, navíc moře a pláže jsou je 10 km daleko...

Čtěte více

13 563 000 Kč

550 000 €

466 483 £

581 604 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato hezká vila se nachází na okraji malebného středověkého městečka Montescudaio, které patří k nejpůvabnějším městečkům v regionu a kde je základní občanská vybavenost. Moře je vzdálené pouze 10 km, cesta na letiště v Pise trvá cca 45 minut.

Vila má plochu 200 m2, plocha pozemku je 4000 m2. Cca 2000 m2 tvoří udržovaná zahrada s bazénem a dalších 2000 m2 tvoři zemědělská půda s olivovníky. Vila je rozdělena na hlavní budovu a přístavbu, kterou lze propojit s hlavní budovou. Hlavní část nemovitosti sestává v prvním patře z velké kuchyně s jídelním koutem, koupelny a obývacího pokoje s krbem. Krb je napojen na topný systém. O patro níž jsou 2 ložnice (jedna se vstupem na zahradu), koupelna a prádelna. Na této úrovni se nachází také zmiňovaná přístavba, kde je velký byt s obývacím pokojem s kuchyňským a jídelním koutem, dále velká ložnice a koupelna. U přístavby je velká soukromá terasa.

U vchodu do hlavní části je krásná veranda s grilem a pecí na dřevo. Na zahradě je bazén a kryté parkovací stání. Dům má dále sklep s technickou místností, solární panely pro ohřev vody a studnu sloužící k zavlažování zahrady.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247