Zpět na výpis

Exkluzivní dům na nádherném místě v Umbrii

4
ID: IT0811

Luxusní, stylová kamenná vila se nachází v kopcích v Umbrii, dominantou pozemku je bazén a olivový háj s produktivními olivovníky, to vše korunováno krásným výhledem...

Čtěte více

19 001 250 Kč

750 000 €

642 716 £

909 194 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní luxusní vila na úžasném místě obklopená vinicemi s neskutečným výhledem na okolní krajinu a slavné město Orvieto.

Tato vzdušná a stylově čistá vila byla postavena asi před 15 lety a poskytuje naprostý komfort. Nemovitost je harmonicky zasazena do umbrijské krajiny a nezkaženou okolní přírodu můžete pozorovat buď ze zahrady a z bazénu nebo také z interiéru, jemuž dominují velké okenice. Nejbližší městečko je vzdálené asi 3 km a nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně opravdu výborné zmrzliny. Tato oblast je také známá vysoce kvalitním olivovým olejem a mnoha skvělými vinicemi. Nedaleko se nachází město Orvieto, proslulé svou nádhernou katedrálou, a je zde jednoduchý přístup na dálnici A1, která vede do Říma (110 km).

Dům má moderní otevřenou dispozici, která přirozeně dělí prostor na část obývací a jídelní. V obývacím pokoji je krásný kamenný krb. Schodiště je postaveno s velkým obloukem, který dodává prostoru moderní vzhled a dům se může pochlubit tradičními stropy a ručně vyrobenými podlahami cotto. Kuchyně je plně vybavena a je z ní vstup na krytou verandu a k barbecue zóně. První patro se skládá ze 4 ložnic, které sdílejí dvě koupelny. Schodiště a podlaha prvního patra z masivního dubu. K dispozici je dále prádelna, technická místnost s dostatkem prostoru pro zahradní nářadí.

Z hlavní silnice k nemovitosti vede štěrková cesta. Pozemek pokrývá asi 1 ha plně oploceného pozemku. Zahradu dominuje atraktivní bazén 6 x 12 m, který obklopuje stylová travertinová dlažba. Vodu zachytávají dvě velká umyvadla, která připomínají starověké římské fontány. Vedle bazénu je také malá bouda s multifunkčním účelem v rustikálním stylu. V olivovém háji se nachází přibližně 95 produktivních stromů. Zahrada obklopující dům je nenáročná na údržbu, otevřená a působí jako velmi příjemná zelená oáza.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247