Zpět na výpis

Dům ve Fosdinovo s výhledem na moře

3 ano
ID: IT0951

Dům v horách ve perfektním stavu po rekonstrukci s úžasným výhledem na moře

Čtěte více

9 740 700 Kč

395 000 €

352 566 £

381 017 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný kompaktní dům ma klidném místě v horách u malebného středověkého města Fosdinovo. Nemovitost v perfektním stavu s pozemkem a nádherným panoramatickým výhledem na moře.

POLOHA: Fosdinovo s impozantním středověkým hradem Malaspina je bránou kraje Lunigiana, kde najdete divokou přírodu, husté lesy, vodopády a turistikou nedotčené vesničky, kde se dodnes konají tradiční festivaly a slavnosti. Velmi oblíbená je zde pěší turistika, horská kola, horolezectví a další sporty. Ačkoliv oblast zaujme klidem a divokou přírodou, za pouhých 25min jízdy se dostanete do rušného letoviska Lerici s krásnými plážemi a zátokami. Další slavná místa Toskánska a Ligurie jsou jednoduše dosažitelné včetně přírodního parku Cinque Terre, malebných přístavů Portofina a Portovenere a toskánské Versilie. Z Prahy sem dojedete za asi 11h jízdy. Mezinárodní letiště v Pise je vzdáleno necelou hodinu jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento samostatný dům disponuje prostorem o výměře 145m2, rozložených na dvou podlažích. Hlavní vchod do domu je prvním patrem přes velkou terasu s výhledem na moře a hory. Na tomto podlaží se rozprostírá velký obývací prostor ve stylu open-space s krbem a kuchyní, jedna ložnice nebo studovna a jedna koupelna. Vnitřní schody vedou do přízemí, kde je umístěn druhý obývací pokoj, dvě ložnice a 2 koupelny. K nemovitosti dále přiléhá technická místnost. Dům je v perfektním stavu a nabízí maximální pohodlí, elegantní styl a moderní vybavení. Před domem je velká plně oplocená terasovitá zahrada. Celková plocha pozemku je asi 4000m2 a najdete zde různé druhy stromů od borovic, po duby a kaštany.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247