Zpět na výpis

Dům ve Fosdinovo s výhledem na moře

3 ano
ID: IT0951

Dům v horách ve perfektním stavu po rekonstrukci s úžasným výhledem na moře

Čtěte více

9 371 375 Kč

395 000 €

352 546 £

431 980 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný kompaktní dům ma klidném místě v horách u malebného středověkého města Fosdinovo. Nemovitost v perfektním stavu s pozemkem a nádherným panoramatickým výhledem na moře.

POLOHA: Fosdinovo s impozantním středověkým hradem Malaspina je bránou kraje Lunigiana, kde najdete divokou přírodu, husté lesy, vodopády a turistikou nedotčené vesničky, kde se dodnes konají tradiční festivaly a slavnosti. Velmi oblíbená je zde pěší turistika, horská kola, horolezectví a další sporty. Ačkoliv oblast zaujme klidem a divokou přírodou, za pouhých 25min jízdy se dostanete do rušného letoviska Lerici s krásnými plážemi a zátokami. Další slavná místa Toskánska a Ligurie jsou jednoduše dosažitelné včetně přírodního parku Cinque Terre, malebných přístavů Portofina a Portovenere a toskánské Versilie. Z Prahy sem dojedete za asi 11h jízdy. Mezinárodní letiště v Pise je vzdáleno necelou hodinu jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento samostatný dům disponuje prostorem o výměře 145m2, rozložených na dvou podlažích. Hlavní vchod do domu je prvním patrem přes velkou terasu s výhledem na moře a hory. Na tomto podlaží se rozprostírá velký obývací prostor ve stylu open-space s krbem a kuchyní, jedna ložnice nebo studovna a jedna koupelna. Vnitřní schody vedou do přízemí, kde je umístěn druhý obývací pokoj, dvě ložnice a 2 koupelny. K nemovitosti dále přiléhá technická místnost. Dům je v perfektním stavu a nabízí maximální pohodlí, elegantní styl a moderní vybavení. Před domem je velká plně oplocená terasovitá zahrada. Celková plocha pozemku je asi 4000m2 a najdete zde různé druhy stromů od borovic, po duby a kaštany.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247