Zpět na výpis

Dům se zahradou nedaleko historického centra města Guardistallo

4 10 000m
ID: IT0532

Kompletně zrekonstruovaný dům s dvěma apartmány…

Čtěte více

7 162 300 Kč

268 000 €

244 723 £

317 126 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kompletně zrekonstruovaný tří generační dům se nachází v městečku Guardistallo. Dům se skládá ze 2 jednotek a velké zahrady o rozloze 600m2, na které rostou ovocné stromy a další zeleň. Užitná plocha činí 100 m2 a je rozdělena na dvě jednotky. První jednotka se skládá ze vstupního schodiště vedoucího do kuchyně, obývacího pokoje s krbem a koupelny s vanou. Dále zde najdete jednopokojový apartmán o rozloze 33 m2 se samostatným vchodem a francouzským oknem vedoucím přímo do zahrady složený z obývacího pokoje s rohovou kuchyní, zóny pro spaní a koupelny, který lze využít pro hosty. Ve druhém patře domu jsou 3 ložnice, koupelna a dvě terasy. Nemovitost má fotovoltaický systém pro obyčejného spotřebitele elektřiny, solární vytápění pro výrobu teplé vody a krb s elektrickým ventilačním systémem s cirkulací horkého vzduchu ve všech hlavních místnostech. Guardistallo je malé středověké městečko, které se nachází na samém začátku Val di Cecina, na prvních kopečcích jen 10 km od moře. Z městečka je krásný výhled na pobřeží. V centru stojí za to navštívit klášter Valsereny spravovaný komunitou mnichů. V klášteře si můžete koupit výrobky ručně vyráběné mnichy: krémy, parfémy, mýdla a lihoviny. V okolí můžete obdivovat četné přírodní krásy, ať to jsou staré olivovníky, nebo lesy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247