Zpět na výpis

Dům se zahradou nedaleko historického centra města Guardistallo

4 10 000m
ID: IT0532

Kompletně zrekonstruovaný dům s dvěma apartmány…

Čtěte více

6 564 660 Kč

268 000 €

223 805 £

306 760 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kompletně zrekonstruovaný tří generační dům se nachází v městečku Guardistallo. Dům se skládá ze 2 jednotek a velké zahrady o rozloze 600m2, na které rostou ovocné stromy a další zeleň. Užitná plocha činí 100 m2 a je rozdělena na dvě jednotky. První jednotka se skládá ze vstupního schodiště vedoucího do kuchyně, obývacího pokoje s krbem a koupelny s vanou. Dále zde najdete jednopokojový apartmán o rozloze 33 m2 se samostatným vchodem a francouzským oknem vedoucím přímo do zahrady složený z obývacího pokoje s rohovou kuchyní, zóny pro spaní a koupelny, který lze využít pro hosty. Ve druhém patře domu jsou 3 ložnice, koupelna a dvě terasy. Nemovitost má fotovoltaický systém pro obyčejného spotřebitele elektřiny, solární vytápění pro výrobu teplé vody a krb s elektrickým ventilačním systémem s cirkulací horkého vzduchu ve všech hlavních místnostech. Guardistallo je malé středověké městečko, které se nachází na samém začátku Val di Cecina, na prvních kopečcích jen 10 km od moře. Z městečka je krásný výhled na pobřeží. V centru stojí za to navštívit klášter Valsereny spravovaný komunitou mnichů. V klášteře si můžete koupit výrobky ručně vyráběné mnichy: krémy, parfémy, mýdla a lihoviny. V okolí můžete obdivovat četné přírodní krásy, ať to jsou staré olivovníky, nebo lesy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247