Zpět na výpis

Dům s krásným parkem nedaleko městečka Todi

4 1
ID: IT0584

Velmi příjemný autentický rodinný dům s parkem, zahradou a bazénem kousek od města Todi...

Čtěte více

12 206 700 Kč

495 000 €

419 835 £

523 443 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato velmi příjemná a malebná nemovitost se nachází jen kousek od městečka Todi, v nádherné a prestižní oblasti Canonica. Obklopuje ji fantastická zahrada s krásným parkem a velkým bazénem. Budova se nachází se na vyšším konci mírně svažitého pozemku. Přízemí je na jedné straně částečně podepřeno svahem a na druhé se otevírá se do krásného venkovního prostoru. Všechny klíčové prvky jako jsou stropy, stěny a podlahy jsou tradiční včetně dřevěných trámů a kamenných detailů. Obývací, jídelní kout a kuchyň jsou opatřeny zahradními dveřmi. Užitná plocha domu činí 170 m2. V přízemí se nachází obývací pokoj, jídelna, kuchyně a venkovní prostor malým domkem pro hosty a koupelnou. V prvním patře se nacházejí 3 velké ložnice a jedna koupelna, která může být využita jako ensuite pro jednu z ložnic a zbylé dvě by pak mohly využít koupelnu v přízemí. Pozemek má rozlohu cca 1 ha. Je porostlý množstvím vysokých mořských borovic. Zahrada byla navržena s péčí a nabízí nádherný mix stromů a rostlin. Najdete zde je olivový háj, různé ovocné stromy, kvetoucí rostliny a zavlažovací systém. Dům navazuje na bazén obklopený sluneční terasou. Nabízí krásný výhled do údolí. Další krytá terasa u bazénu je příjemným místem k relaxaci. V bezprostředním okolí se nachází vinice, olivové háje, klikaté venkovské silnice. Je odsud ohromující výhled a středověké osady. Etruské kopcovité město Todi je vzdálené pouhé 2 km a nabízí přístup k E45, která zajišťuje rychlé spojení do mnoha fascinujících měst v okolí jako je Deruta, Perugia, Assisi. Nebo Orvieto s vlakovým nádražím.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247