Zpět na výpis

Část domu v historickém borgu ve Vinci

3
ID: IT1171

Část domu v historickém borgu ve Vinci uprostřed Toskánska

Čtěte více

12 542 825 Kč

515 000 €

441 587 £

554 600 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Honosný apartmán v historickém "borgu" neboli udržovaném luxusním rezortu ve Vinci, rodném městě renesančního umělce stejného jména v srdci Toskánska. Celý komplex prošel šetrnou rekonstrukcí a byly zachovány historické detaily včetně dřevních trámů, podlah z terracotty a dobových klenb. Apartmán je umístěn v rohové části kamenného domu a skládá se z krásného prostorného obývacího pokoje s krbem, kuchyně, 3 ložnic, 2 koupelen, prádelny a spíže. K dispozici je také půda, která může být využita k různým účelům. U apartmánu je působivá dvojúrovňová zahrádka, na které naleznete místo k parkování, barbecue a hydromasážní vanu. Zahrádka nabízí skvostné pohledy na malebnou okolní krajinu plnou olivových hájů a vinic. Vinci je výhodně položeno mezi Florencií a Pisou s možností dojezdu na obě mezinárodní letiště. Na písčité toskánské pláže v blízkosti Pisy se dostanete za hodinu jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528