Zpět na výpis

Apartmán v tradičním stylu s terasou a společným bazénem v Sassettě

3 1
ID: IT1267

Apartmán s terasou a bazénem v severní Maremmě nedaleko moře a vinařské oblasti Bolgheri

Čtěte více

7 000 125 Kč

275 000 €

235 290 £

296 038 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velmi prostorný apartmán v typicky toskánském stylu s panoramatickou terasou s úžasným výhledem do krajiny se nachází blízko vesničky Sassetta, jen 25min od pláže a v blízkosti vinařské oblasti Bolgheri. Tato oblast je ideální pro návštěvu půvabných toskánských městeček jako je Castagneto Carducci, Suvereto nebo Monteverdi Marittimo. V Marina di Castagneto Carducci také najdete oblíbený zábavný part Cavallino Matto. Na letiště v Pise dojedete za 1h20min. Díky strategické poloze, krásnému okolí a perfektnímu stavu je apartmán také vhodný jako investice na provoz turistických pronájmů.

Apartmán se rozkládá na 3 podlažích o celkové výměře asi 160m2 a skládá se z obývacího pokoje s krbem a vstupem na panoramatickou terasu, kuchyně s jídelním koutem, 3 ložnic, 3 koupelen a další terasy. Z přízemí je přístup na příjemnou zahrádku a do sklepní místnosti. Interiér je zařízen v klasickém toskánském stylu. V objektu je také k dispozici bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528