Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na jezero, Latschach ober dem Faaker See

2
ID: AT0297

Jedinečný apartmán v úchvatném prostředí mezi idylickým Aichwaldsee a malebným Faaker See...

Čtěte více

11 746 750 Kč

475 000 €

404 879 £

515 050 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato unikátní nemovitost ve druhém patře třípodlažního domu slibuje exkluzivní bydlení v úchvatném prostředí mezi idylickým Aichwaldsee a malebným Faaker See.

S velkorysým obytným prostorem v lokalitě s působivým slunečným počasím a s balkonem (cca 24 m²), který nabízí úžasné výhledy na okolní horské panorama (Mittagskogel) a šumivé jezero Aichwaldsee.

Plocha nemovitosti je cca 162 m². Interiér bytu je skutečnou pastvou pro oči – moderní, vkusný a naplněný zářivým jasem. Obývací a jídelní prostor má vysoký strop a krb, který vytváří útulnou atmosféru. Dále jsou zde 2 ložnice, 2 koupelny, komora a samostatná toaleta.

K vybavení nemovitosti patří systém "Smart home lock" ( kombinační zámek na otisk prstů), centrální vysavač, systém odstraňování vodního kamene, okna a dveře s trojitým zasklením, solární systém, podlahové vytápění nebo 2 parkovací místa s přístřeškem pro auta.

Byt je charakteristický svou vynikající polohou - leží jen pár minut chůze od přírodního jezera Aichwaldsee a kousek jízda autem tyrkysově modrého jezera Faaker See. Nabízí úchvatný výhled jak na Aichwaldsee, tak na Mittagskogel. Město Villach je dostupné během pouhých 15 minut. Lokalita je také bohatá na kulturní akce a rozmanité sportovní aktivity - ať už v létě nebo v zimě. Nejbližší lyžařské středisko Gerlitzen Alpe (67 km sjezdovek) je dostupné autem během 15-20 minut.

V současné době je byt úspěšně pronajímán turistům a těší se vynikajícím recenzím. V této aktivitě by bylo možné pokračovat a/nebo jej využívat pro vlastní rekreakci.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247