Zpět na výpis

Apartmán s velkou terasou, Sassetta

3 1
ID: IT1400

Půvabný prostorný apartmán v tradičním toskánském sídle v Sassettě se společným bazénem. Byt má velkou terasu s nádherným výhledem....

Čtěte více

8 657 250 Kč

350 000 €

298 166 £

379 787 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečný byt o rozloze 100 m2 s velkou terasou a společným bazénem se nachází ve městečku Sassetta ve starém toskánském sídle.Tato nemovitost je ideální pro milovníky zeleně a klidu; pro ty, kteří chtějí rekreační dům s bazénem, nebo pro ty, kteří chtějí investovat do nemovitosti k turistickému pronájmu.

Apartmán má obývací pokoj, kuchyňský kout, jídelnu, 2 ložnice, pracovnu (kterou lze použít jako třetí ložnici), 2 koupelny, balkon a 2 terasy. Majitelé bytu mají přístup ke společnému bazénu v rezidenci.

Toskánský styl, který prostupuje tímto autentickým bytem, činí tuto nemovitost neodolatelnou. Stejně jako jeho strategická poloha: pár minut od centra Sassetty, 15 minut od moře v Marina di Castagneto, 10 minut od termálních lázní Sassetta a 7-8 minut od vesnice Castagneto Carducci.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247